Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól és meddig szokás...

Mikortól és meddig szokás terhességi- és babanaplót vezetni?

Figyelt kérdés

Ha vezettél napi szinten vagy heti szinten?

Milyen témákról írtál bele jellemzően? - azon kívül hogy fontos dolgokat aznapi eseményeket.

Baba állapota, mama állapota is?



2022. szept. 17. 22:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudtam hogy szokás, így nem vezettem
2022. szept. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem szokás. Azt vezetsz, amit akarsz, és olyan részletességgel, ahogy neked tetszik. Akár ha grafomán vagy életed végéig is.
2022. szept. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Alkérdést is figyeljétek.

Nyilván az érdekel, hogy aki vezetnek azoknál mikortól meddig szokás.


Ha megkérdezem hogy mikor szokás ebédelni, akkor azzal, hogy nem szokás, akkor ebédelsz amikor akarsz- válasszal nem vagyok előrébb.

2022. szept. 17. 22:08
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Ez érted van, addig vezeted amíg jól esik. A kérdésed ilyen formán hülyeség.allj neki most
2022. szept. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
Tán ki akarod tenni instára? , más esetben miért kellene másnak megfelelni egy naplózásban. Ez pont rólad és a gondolataidrol szól
2022. szept. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy ismerősömről tudom biztosra, hogy vezetett ilyet, de mivel februárban szült, és előtte év karácsonyára kapta a naplót, túl sokat a terhességről nem tudott már írni, épp csak az utolsó bő két hónapot.

Ez a covid első évében volt (2020), azt mesélte, hogy a babának leírta bele, hogy épp a covid járvány idején született.

2022. szept. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

[link]


4-es Ja, hogy akkor vezeted 10 évig és már nem is baba meg nem is napló?

Előtte gondolkodjál mielőtt kioktatólag butaságot írsz.


Olyan írjon léci aki vezetett és írja meg hogy meddig vezetett..

nem az ilyen flegma nem is szokás, meg addig ameddig akarod válaszokra vagyok kíváncsi.

2022. szept. 17. 22:56
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
En vettem egy füzetet és abba írtam, amikor eszembe jutott. Végül inkább szemelyes napló lett,tele saját megélesekkel, erzesekkel, de persze a gyerekről is írtam rengeteget. Most a masodik terhessegemre is vettem egyet, még nem sok minden került bele, de úgyis a baba születése után jön a lényeg.
2022. szept. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
Nem voltam flegma, te veszed tamadasnak
2022. szept. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Az első lombik előtt vettem egy füzetet. Az első lombikról, ami sikertelenül végződött, rengeteget írtam szinte naponta, a stimulációtól kezdve. Az embriókhoz beszéltem benne, drukkoltam nekik; utólag visszaolvasva az annyira nem én voltam. Én racionális vagyok, nem ábrándokba kapaszkodó. Aztán utána a kiborulásokról is írtam benne. Az is tanulságos volt, ahogy a naiv bizakodást lassan behálózta a kétely, majd jött a padlóra zuhanás...

A másodiknál nagyon visszafogtam magam, szinte tényszerűen írtam le pár dolgot a lombik folyamata során, de a pozitív teszt után sem találtam a szavakat, hogy leírhattam volna, mit érzek. Havonta 1x jutok el odáig, hogy valamit írjak. Az örömről, a terhességről nem tudok úgy írni, mint mikor kétségbeesve reménykedtem.

Szóval ez inkább eddig az érzelmi hullámzásom kivonata lett, mint terhesnapló. 🙂

2022. szept. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!