Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lesz, abba hagyja vagy sem?

Mi lesz, abba hagyja vagy sem?

Figyelt kérdés
Egy éve elköltöztünk anyukám pasijához. Összejött egy babóca. Anyukám most múlt 37 hetes terhes. A férfi végig dohányozta anya terhességét. Mondogatja, hogy ha megszületik a baba, akkor vagy leszokik vagy a lépcsőházban fog cigarettázni. De én ezt a szöveget nem hiszem el, mert nem ez az első alkalom, hogy megígérte, hogy máshogy folytatja. Így félek, hogy mikor itthon lesz a baba, folytatha ezt a szörnyű szokást. Mit tehetnék? Köszönöm előre is! 14/L

2014. aug. 21. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sajnos Te igazán semmit sem tehetsz. Anyukádnak kell ez ügyben a sarkára állnia. Beszélj vele!
2014. aug. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Vilcsianyuja ***** válasza:
100%
Nagyon rendes lány vagy, hogy így aggódsz a pici tesódért, de bizony magadért is kéne, mert ezek szerint "pótapu" a lakásban dohányzik, vagyis jut belőle neked, anyukádnak és a most még csak pocaklakó státusban lévő tesódnak is :( Bocs, hogy anyukádat is osztom, de én rohadt szar anyának érezném magam, ha az új fickóm kedvéért eltűrném, hogy a 14 éves lányom az otthonában bagófüstöt lélegezzen, és akkor a terhességet még ki is hagytam. Kifelé a pasival az erkélyre, vagy tűnés ki a ház elé füstölni! A lépcsőházban se szabad bagózni. Már ha társasházi lakásról van szó.
2014. aug. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Te semmit nem tehetsz.Párom is cigizett,bár nem fújta rám sose.Most már lassan 2 éves a kicsi és benn cigizik a szobában,de nem fújja a kicsire.Eleinte kiment cigizni a konyhába,de már állandóan utána ment a kicsi,így beszokott ide.Zavar ez az igazság,viszont most hogy 10 éves korától cigiznek-e a gyerek mellett vagy az elejétől,oly mindegy,mert káros az a 2 évesre, a 10 évesre és a 30 évesre is.

Ez a lakás anyukád barátjáé,így neked végképp nincs beleszólásod sajnos.Anyukád gondolom tudja majd mi a teendő,sokat szellőztet és nem viszi az apuka közelébe a picit ha dohányzik.

2014. aug. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

jesszus utolsó, te tényleg hagyod, hogy a párod a 2 évessel egy légtérben füstöljön? és a párodnak tényleg van pofája mérgezi a 2 évesét???


jesszus, milyen szülők vannak! enyémnek a szobájába ment a füst a szomszédtól, sajnos bejött az ajtón bármit tettünk. hörghurut, több egymás után, utána allergia, már az orvos is azt mondta, hogy valószínűleg a füst, így elköltöztünk! és nálunk nem mi füstöltünk, csak egy része bejött....

2014. aug. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Úristen 3-as..inkább ne írtál volna semmit!

Ha az én férjem bent cigizne ahol a gyerek van,fognám a kinti nagy lapátot és úgy hátba vágnám,ogy repülne az udvarig!De természetesen ilyet nem csinál!!

Felháborító!!

2014. aug. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Próbálj meg velük beszélni erről, mond meg, hogy téged zavar a füst, és félted a magatok és a kistestvéred egészségét. Leszoktatni nem fogod tudni, de kérd meg, tiszteljen meg titeket azzal, hogy nem füstöl az orrotok alá.

Off: 3-as válaszoló nekem is nagyon durva. Én is dohányzom, van két gyermekem, de soha nem gyújtottam rá mellettük, beltérben pláne nem, és nem is megyek velük olyan helyre, ahol füst érné őket.

2014. aug. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!