Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye nemlessz semmi baja a...

Ugye nemlessz semmi baja a babámnak?

Figyelt kérdés
Kislányom 9hónapos,első baba.Szerdától beteg szegényem,de már hála égnek jobban van,de 3-ik napja nincs széklete.4kor borzasztó sírva kelt,kipróbáltunk mindent(+fogára is)aztán adtam neki leavac szirupot(remélem jól írtam).Gondoltam segítek neki lázmérővel is kicsit.Na de azt tudni kell,hogy azt nem viseli el(ezért vettünk digitálisat,de az a kakihoz nemjó).Borzasztóan ficánkol és dobálja magát aztán persze annyit mozgott,hogy átcsúszott egy kicsit a nuniba és borzasztóan pánikolok.Gondoltam felhivom a doktornőt is persze,de 8óra még messze ezért is gondoltam megkérdem itt is.köszönöm szépen🙏
2022. szept. 19. 05:59
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Konkrétan mi baja lenne?
2022. szept. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Nem lesz semmi baja, de többet ne használd a hőmérőt erre, nagyon káros.
2022. szept. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Soha többet nem fogom az biztos!Tanácsként kaptam szülőktől,sógornőktől,hogy ha nincs vagy nehezen van kaki akkor próbáljam így segíteni.De maradok az olyan ételeknél vagy a szirupnál amik segítenek!
2022. szept. 19. 08:31
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

Kaki miatt inkább adj neki szilvát, most úgyis szezonja van.

Mi is próbáltuk a hőmérőt, nem is tiltakozott így ellene, de nem ért semmit. Viszont a szilva mindig segít.

2022. szept. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A szilvát már próbáltam üvegesbe és frissen is,sajnos nálunk nincs sikere,de a körtének igen.

Amióta hozzátáplálunk sokszor előfordul és sokat aggódok ez miatt,pedig igyekszem változatosan főzni(amit utál és előnybe részesíti az üveges ételt☹️) Anya kérek még könyvből és manó menü oldalról!Na már el is kanyarodtam a problémámtól!

Köszönöm szépen még egyszer,nem hívtam fel a doktornőt lehet nagyon hülyének nézne,de meg nyugodtam 😊

2022. szept. 19. 09:41
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
hát a végbélben e.coli baktériumok vannak szép számmal és ezt te beledugtad a hüvelyébe… vajon mi baja lehetne, jó kis fertőzésen kívül??
2022. szept. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy én vagyok az értetlen, de a lázmérő hogy segítene neki? Az oké, hogy a végbélbe dugod, de nem tudom összekötni a két dolgot. (nem kötekedés, csak puszta kíváncsiság)
2022. szept. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!