Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Extrém rosszul alvó (4-10000...

Extrém rosszul alvó (4-10000 ébredés ) babatok mikor kezdett jobban aludni ?

Figyelt kérdés
Most 1 eves, volt kb 3 nap amikor 2x ébredt már nagyon megörültem de elmult. :(
2022. szept. 21. 09:56
 1/9 anonim ***** válasza:
30%

Mi az a 4-10000 ébredés???


Egyébként az alvás kismillió dologtól függ. Anyatejes vagy tápszeres? Fogzás van-e jelenleg, fejfájásra hajlamos-e? Alvási körülmények ideálisak? Megvan az alvás előtti rutin, ami mindig ugyanazokat a lépéseket ugyanabban az időben tartalmazza?


Ezekre a kérdésekre keresd meg előbb a választ, mert csak ezek ismeretében lehet elindulni valamerre.

2022. szept. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
A 7 évesem még mindig ébred. Mondjuk mióta nem kiságyban van 1,5 éves kora óta, legalább nem az ordításra kelek. Csak arra h bemászik mellém. Ez egy fokkal elviselhetőbb
2022. szept. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Vagy 4x vagy milliószor ébred.

Anyatejes de éjszaka már nem szopizik, hajnalban először. Van rutin kis kora óra, napirend teljesen kialakult . Alvási körülmény szerintem ideális ugyanis napközben jól alszik.

A fogzas meg olyan mintha mindig :D most már 3 hónapja nem jött ki új foga de nyalzik.ragcsal stb

2022. szept. 21. 10:48
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

Sajnos ezzel nem tudsz mit tenni, sőt az okát se valószínű h megtudod.

Vannak olyan gyerekek akik már csecsemő korukban is alszanak mint a tej. És vannak akik nem.

A férjem pl éjszakás műszak után 4 órákat aludt és minden ok volt. Én meg azt se tudtam 8 óra alvás után h merre vagyok arccal 🥴

2022. szept. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igazából már nem megoldani akarom mert megpróbáltam mindent :D

Csak valami remenysugarat hogy ez mikor lehet kicsit jobb :)

2022. szept. 21. 11:00
 6/9 anonim ***** válasza:
14%
Orron veszi a levegőt, vagy nyitott szájjal alszik? Én mindig nyitott szájjal aludtam, ezért sose tudtam igazán kipihenni magam. Emiatt lett borzalmasan csúnya fogsorom is, bár a szabályzó megcsinálta. Végre most meg lesz csinálva az orrsövényferdülésem is, és fogok tudni aludni
2022. szept. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Jahh 😅 Hát már 16 évesen tuti nem kell hozzá kelned 😁

De ezt senki sem tudja neked megmondani pontosan mikor.

A lányom után a legrosszabbra készültem. Keltek is az ikrek rendesen 1,5 éves korukig. Aztán egyszer csak már nem. Mire elhittem h ez már ilyen marad, addigra megint milliószor keltek éjjelente...Most is legalább 3x kelnek, persze felváltva h érezzem a törődést. 2,5 évesek

2022. szept. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

3.5 éves a fiam, ő a mai napig kel 2x.


Lányom jövőhéten lesz 1 éves,4-6x tuti kel

2022. szept. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Másfél éves múlott fiam. Ő is 3-4x ordítva kel, aztán persze közénk kerül, mert nem szívatom sem őt sem magunkat. Persze közöttünk is ébred sírva. Fogzás is mindig bekavar, meg hát kitudja mi más ezer baja van. Még nekem sem sikerült rájönnöm.


Egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor aludta át az estét.

Én is csak bizakodom, hogy ha végre kijön az utolsó 4 fog, akkor könnyebb lesz egy fokkal.

Ágya is a mai napig a mi szobánkban van. Van, hogy délután magától kidől, de van amikor csak ringatva, este meg kizárólag csak ringatva alszik.

Egy szó mint száz, kitartás nektek is!

2022. szept. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!