Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi "romolhatott" el az alvásában?

Mi "romolhatott" el az alvásában?

Figyelt kérdés

Kisfiam 4 hónapos. 6 hetes korától kezdve végigaludta az éjszakát. Nem evett, nem ébredt.

Aztán olyan 3 hónapos kora körül kezdte, hogy éjszaka fel-felnyöszörgött, oda kellett adni neki a cumit, aztán aludt tovább.

Most kb.2 hete hajnalban ébred 1x enni, valamikor 4-6 óra között. Ezzel nem is lenne baj, de az éjszaka többi részében is folyamatosan nyüszög, cumit kér.

Most éjszaka már 2x ki is kellett vennem az ágyból, rajtam megnyugodott, aztán vissza tudtam tenni. Mitől lehet ez nála?

Mozgásfejlődéssel összefügghet? Már kb.2 hete megfordul hátról hasra. Próbál vissza is, de az nem megy még neki.


2022. szept. 22. 08:31
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
4 hónapos alvási regresszió
2022. szept. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen össze. Vagy a fogak mocorgásával.
2022. szept. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
4 hónapos, ez a válasz.
2022. szept. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

4 hónapos alvási érés

Mozgasfejlodes

Fogak

Bármi :D 2x kivenni az ágyból… Nálunk az ajándék nap

Ő is vegigaludta az éjszakát 3,5 hos koráig. Most 1 eves múlt és minimum 5-6 ébredés van egy éjszaka… nála is mindig van valami. Fogak,mozgás, szepa. Sajna ez ilyen.

Remelem nalatok gyorsabban rendeződik a helyzet. :)

2022. szept. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4 hónaposan nálunk borult minden
2022. szept. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Akkor jó, szóval ez teljesen normális. :)

Mondjuk a Férjem mindig mondta, hogy reméli, hogy marad a jó alvása. Én mindig mondtam neki, hogy remélni lehet, aztán majd meglátjuk.

Jó, még mindig azt mondom, lehetne rosszabb is. Majd nyilván jön a szeparációs szorongás is, meg a nagy mozgások, meg egyebek. :)

2022. szept. 22. 16:33
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekünk a 4 hónapos alvásborulás úgy 1,5 hónapig kitartott.


Kitartást!

2022. szept. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!