Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden éjjel kifolyik a pisi...

Minden éjjel kifolyik a pisi a pelusbol felül. Már próbáltunk többfélét, de egyszerűen egyik se válik be. Melyiket érdemes kipróbálni?

Figyelt kérdés
Volt már rajta bugyis pampers és libero is. Sima pampers és libero is, semelyik nem jó, minden reggel pisis a pizsi felül. Melyik vált be esetleg Nektek?
2022. szept. 29. 07:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ez a helyzet.

Vagy 10féle pelust próbáltunk. 1el nagyobbat is. Mindből kifolyik.

Ahogy felettem írják, nyári mennyiséget isznak még, és folyik kifele.


Én cserélek éjjel pelust, jobbat nem tudok

2022. szept. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
59%
Nagyobb pelenka, és igazítsd be a kukit irányba, mert ha felfelé áll, akkor könnyebben kifolyik.
2022. szept. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
71%

Még egy szavazat a plusz egy méretre, nálunk is csak az vált be, mi 5-ös DM Babylove pelenkát használunk egyébként, éjszakára meg 6-ost. Még így is előfordul, hogy folyik ki pisi reggelre, de nagyon ritkán.


#12 Honnan veszed, hogy van kuki? :D Én nem látok rá utalást sehol, hogy fiúról van szó. (De ha fiú, akkor egyébként jogos.)

2022. szept. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
59%
Magunkból indultam ki, mindkét fiamnál volt ilyen kifolyós probléma, és általában olyankor, amikor nem figyeltem az irányára pelenkázáskor, illetve ha már volt pisi a pelenkában, és úgy fordultak, hogy felfele állt, akkor jött ki. De akkor ezek szerint lányoknál is van ilyen, hogy a nagyobb pelenkából is kifolyik?
2022. szept. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
75%

#12 #14

Egész biztosan, mert nekem perpill lányom van pelenkás korban, és nem gyengén ki tud pisilni, bár ahogy írtam, a nagyobb pelenkából csak elég ritkán. De a fiammal is volt ilyen gond, amikor pelenkás volt. :) (#13 voltam)

2022. szept. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
83%
Ma is tanultam valami újat, akkoör nem idealizálom, hogy bezzeg, ha lenne egy lányom, nála máshogy lenne 😆
2022. szept. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
80%

Nekem is lányom van, aki szintén felfele pisil ki 😅


11#

2022. szept. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm Mindenkinek! Kiprobalom akkor a nagyobbat éjjelre és ha nem válik be akkor pedig azokat a márkákat amiket írtatok és még nem próbáltuk, hátha :)

Kislány egyébként :):)

2022. szept. 29. 12:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!