Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok 10hós babának Junior...

Adhatok 10hós babának Junior tejitalt ami elméletileg 1 éves kortól adható? A tápszert nem hajlandó meginni. Hátha ez beválna.

Figyelt kérdés
2010. szept. 26. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Elvileg nem adható,de szerintem ha keveset adsz és azt is higabban akkor nem lesz baja.
2010. szept. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

Első vagyok:

végül is ha belegondolok hogy amikor én voltam csecsemő,anyának nem volt teje,a tápszer nekem sem volt jó,akkor ő tejes teával itatott,orvosi tanácsra.Na ha nekem 3 hósan a tehéntej nem ártott,akkor a gondosan babatejjel készitett ital sem árt.

2010. szept. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem lennék benne biztos. Elméletileg azért van ráírva a korhatár,mert vannak benne olyan dolgok,amiket attól a kortól tud feldolgozni a szervezete. Persze ez nem egy napra pontos dolog :) Próbálkozz házi készítésű dolgokkal,pürékkel,kérdezd ki a nagymamákat,hogy ki miket adott a gyerekeknek.
2010. szept. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gyümölcsös és vaniliás izesítésű tápszerek is vannak 10 hós kortól adhatóak,azokat sem fogadja el,ezek finomabbak.Milupa és Hipp a márkájuk.
2010. szept. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos semmilyen ízesítésű tápszert sem fogad el!Tanácstalan vagyok.A fehérjére viszont még szüksége van.
2010. szept. 26. 22:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki hígabban adni. én is adtam volna, ha a gyerekem elutasitotta volna hamar a tejalapú étkezést. De a babatej sem sokkal jobb sajnos ízre, mint a tápi, ugyhogy gyanus, hogy megissza..próbáltad más időpontban adni, mint reggel/este? Mikor tudod, hogy nagyon szomjas, keverj neki egyet, hátha lehúzza! Fekve, kiságyban adva!(fiam mindig is igy itta), nem a karodban? Igy próbáltad már? Nem a megszokott szobában, hanem pl etetőszékben? Hálószobában? Én is sokat trükköztem annak idején...:)
2010. szept. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már mindent bevetettem!!!!!!Sikertelenül!Amúgy egyedül iszik.
2010. szept. 27. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!