Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdett el foglalkozni...

Mikor kezdett el foglalkozni a babátokkal a férjetek?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy tudott vele foglalkozni a születésétől kezdve vagy kellett egy kis idő?

2022. okt. 8. 08:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
23%
Születése után nagyjából veszélyes volt rá, annyira gőze se volt az egészhez. Csak egy példa: a büfiztetés nála úgy nézett ki, hogy fogta a gyereket, és mint valami zsákot a vállára csapta...Még jó, hogy nem harapta el a nyelvét. Csak néztem. Meg otthagyta pelenkázón, hogy kirohanjon valamiért, fürdetésnél szerinte rendben van, hogy a túl hideg vizet úgy oldjuk meg, hogy a forró zuhanyt bedugja a baba mellé...Ma már 2 éves a gyerek, és semmit se foglalkozik vele, csak dolgozik, jön megy, mint egy albérlő.
2022. okt. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
És neki szültél gyereket utolsó? :(
2022. okt. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal ellátot mindent körülötte, segített. Családi szobában voltunk a kórházban, ott is ugrott minden nyekkenésére a gyereknek.
2022. okt. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
95%

Amint hazahoztuk.

Minden gondozási feladatot csinál, még privilégiumai is vannak (fültisztítás, körömvágás, fürdetés, orrszívás)

2022. okt. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
95%

Már a szülőszobán is olyan magabiztosan fogta meg, mintha világ életében ezt csinálta volna.

A kórházból hazafelé be kellett menni a gyerekorvoshoz. Ott a férjem vetkőztette és öltöztette fél. De azt is olyan rutinnal, hogy csak pislogtam.

Nekem második gyerek, neki első. És életében nem fogott ennyire pici babát. Mégis olyan hozzáértéssel nyúlt hozzá, hogy én csak pislogtam.

Most 4,5 hónapos már a baba, simán elviszi ide-oda.

Ha itthon van, akkor játszik vele, pelenkázza, öltözteti, csinál mindent. A fürdetés az első naptól az övé, én akkor fürdetem csak, ha valami miatt nincs itthon este. De ez ritka.

Én tartottam tőle, hogy majd nem meri megfogni, meg ilyenek. De olyan rutinnal csinál mindent, mintha legalább 5 gyereket felnevelt volna. Imádom. ❤️

2022. okt. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

12

Ne is mondd....

😔

2022. okt. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Mondhatni az elejétől, de elsősorban olyanról van szó, hogy játszik vele, mikor pici volt sokat volt kézben, akkor váltottuk egymást, altatta (most cicin alszik el így ez kiesik). De az ilyen pelenkázás, öltöztetés, ezeket én csinálom többnyire. Fürdetni együtt szoktuk.
2022. okt. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Első pillanattól fogva mikor hazaértünk a korházból,azt hittem hogy majd nehezebben megy neki a dolog de egyedül öltöztette,fürdette,pelenkázta.mindent csinált.Nagyon boldog volt mikor megszületett a kislányunk kicsit meg is hatódott, csodálatos apuka és férj,nem panaszkodhatok rá.
2023. febr. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!