Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez mennyire normális egy...

Ez mennyire normális egy kisbabánál?

Figyelt kérdés

Előre szeretném megjegyezni, hogy nem vagyok semmiféle perverz meg ilyenek, mert szoktam itt látni ilyen gyanúsítgatásokat.

Szimplán egy aggódó anyuka vagyok.

Mennyire normális egy 4 hónapos kislánynál, hogy nagyon apró piheszőr van a testén kb mindenhol?

Nem a lanugora gondolok, ami eltűnik.

Az arcocskáján is van, mellkasán, hátán, meg a kis punciján is.

Nekem ez azért annyira érzékeny pont, mert jó pár éve mindenféle hormongondom van, és pont ilyen az én testem is. A mellkasomtól kezdve mindenhol van sűrű, szőke piheszőr,pedig régen nem volt.

És most tökre meg vagyok ijedve, hogy valami baja van.

Egyébként egyáltalán nem feltűnő, csak ugye a saját magam problémája miatt nagyon hamar észreveszem az ilyet.

Nem merek se dokinál, se védőnőnél ilyenre rákérdezni,mert lehet tök hülyeség.

Ami megijeszett, hogy a punciján is van nagyon enyhén,alig láthatóan, és ugye a neten természetesen azt írják nagy baj....


2022. okt. 9. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs vele gond, minden gyereknél van ilyen, csak mivel természetes, nem foglalkozik vele senki.

De mivel téged idegesít, kérdezd meg, nem fogja senki leharapni a fejed.

2022. okt. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Piheszőre mindenkinek van, szerintem nem gond. De figyelj, ha aggaszt, kérdezd meg az orvost, biztos lehetsz benne, hogy nem ez lesz az aznapi legcifrább kérdése, amit hallani fog :). Ezerszer inkább kérdezz, minthogy idegeskedj rajta hetekig, hónapokig.
2022. okt. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Egyébként tudom,hogy nem vagyunk csupaszok, és lehet tök normális, csak én vagyok érzékeny a témára.

Mert amúgy tényleg kb alig látható, szerintem ha valakinek mondanám hülyének nézne, hogy miről beszélek. 😅

2022. okt. 9. 16:08
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha kis pihe, alig látható az normális. Ha sötét/edik, észrevehető és egyre feltűnőbben az lehet baj, de azt írtad nem nagyon látszik. A kis pihe szőr minden babán van, ha nagyon nem hagy nyugodni akkor a védőnőt kérd meg nézze meg, hallott már cirfább kérdéseket, nem fogja leharapni a fejed érte 🙂
2022. okt. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lányomnak is van, normális szerintem, de nem kértem neki hormonvizsgálatot, szóval biztos nem lehetek benne.
2022. okt. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!