Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért utálja ennyire az autót ?

Miért utálja ennyire az autót ?

Figyelt kérdés
Ahogy kocsiba ülünk rá 5 percre már torka szakadtából üvölt, sehogy sem tudom őt megnyugtatni, Hiába viszek neki játékot, cumit vagy hiába énekelek neki, egyszerűen ki sem nyitja ilyenkor a szemét, csak sír az egyetlen megoldás az, ha félre állok és a kezembe veszem. Aztán amint beteszem a hordozóba rögtön rá kezd megint. 😢 Most is dolgom lett volna és muszáj voltam elvinni, mert senki sincs aki vigyázna rá, de olyan szinten üvöltött, hogy inkább megfordultam és hazajöttem és persze megint nem tudtam elintézni a teendőmet. A város kb 30 percnyi autóútra van és nem bírtam volna ki, ha végig üvölti és szinte mindig ez van. Elindulok vele, hogy most biztos jó lesz, aztán fordulhatok vissza. Egyszerűen nem tudom, hogy mi lehet a baja? 5 hónapos egyébként. Adjatok tippeket légyszíves, hogy hogyan szerettessem meg vele az autóban utazást.
2022. okt. 10. 12:12
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Én már mindent próbáltam evés után közvetlen is ( ma is így indultunk el), azt is próbáltam, hogy elaludt és úgy raktam őt be (természetesen rögtön felébredt). Félkómásan is raktam őt már oda, gondoltam hátha elalszik, de persze nem. Én már feladom ezt szerintem. Az ügyeimet meg akkor addig intézem úgy, hogy amikor az apja itthon van és itthon tud vele maradni. Csak az a baj, ez ritka ugye, hogy pont időben legyen itthon. Én egyszerűen nem bírom elhallgatni ezt a torka szakadtából való üvöltést, stresszes leszek tőle, és elkezdem nyomni a gázt, hogy mihamarabb meg tudjak állni vagy haza tudjunk érni és meg tudjam őt nyugtatni. Na és ez nagyon nem jó, mert balesetveszélyes. Amúgy olyan nyugodt baba, sosem ordít így, csakis kizárólag a kocsiba. Amikor kisebb volt még jobb volt, többször elvolt, de mostanában kész katasztrófa az utazás.
2022. okt. 10. 20:16
 12/13 anonim ***** válasza:
Az idő megoldja. Nem marad mindig ilyen. Addig kitartást!
2022. okt. 11. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
Mondtam már a múltkor is, hogy tekerjétek az autóban a rádiót max hangerőre és a zene valamennyire elnyomja a babasírást.
2022. okt. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!