Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes beruházni rá?

Poci-maci kérdése:

Érdemes beruházni rá?

Figyelt kérdés

Babamérleget nézegettünk a hétvégén és amilyen árak vannak horribilis 15Eft nem biztos hogy kiadnék érte annyit!

Kölcsönözni sajna nem tudunk már kérdeztem a védőnőt!


2010. szept. 27. 15:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes. Engem megnyugtatott az első 2 hónapban, hogy méricskéltem. Később eladom.
2010. szept. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes, nekünk nem volt. Ha nagyon kiváncsi vagy a súlyára vannak otthoni praktikák is (szobamérlegre állsz vele, majd kivonod a súlyod, de ha pontosabb adatot akarsz, a konyhai mérleggel is megoldható-mi tettünk rá egy öblös tálcát, rá pelust és kész) Aztán egy-két hét után már nem izgulgtam azon h mennyit hízik, a védőnőnél lemérték, a dokinál is, így azért kontrollálva volt. Akkor lenne talán fontos, ha a baba kissúlyú, koraszülőtt, vagy más miatt kell odafigyelni jobban rá.
2010. szept. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

köszi mindkét válaszolónak!

De még mindig dilemmában vagyok!

Még jöhetnek válaszok!

2010. szept. 27. 15:19
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
ugyanígy voltam, aztán kaptunk ajándékba és nagyon hasznos, az elején állandóan mértem, utána meg jó volt kontrollnak, mert a védőnő soha nem tudta rendesen lemérni és mindig ijesztgetett h kevés a gyerek! a miénk 15, de az már nagyon jó, lehet kapni 10-ért is, ill. használtat is vennék, esetleg ismerőstől!
2010. szept. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nem volt. Mentünk a védőnőhöz 2 hetente, ő lemérte.
2010. szept. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Nekünk sem volt, ráadásul én parás voltam, a védőnő mosolyogva meg is tiltotta a beszerzését.

Mi hetente jártunk ki, és minden rendben volt:)

2010. szept. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Na, most kaptál mindenféle választ. Nekünk volt, és most megint van a második babánál. Azt hiszem ,hogy ez nem gyerekfüggő, hanem mamafüggő. Én az elsőt minden etetés előtt és után is lemértem, hogy mennyit evett. Ez engem megnyugtatott. A másodikat csak akkor mérem, amikor eszembe jut, de még mindig nem vagyok hajlandó eladni a mérleget. A konyhai mérlegünk digitális, 2 kilóig mér, azt nehezem használhatnám, az pedig, hogy ráálljak vele a fürdőszobai mérlegre, nekem nem elég pontos. Lehet, hogy ez ilyen paramamis, de nekem jó volt látni ,hogy pontosan 110 vagy 120 grammot evett. Persze ennek nincs igazán jelentősége, de nekem kellett látnom, NEKEM kellett a mérleg, nem a gyerekeimnek. Egyébként ha meglesz a baba, úgyis látni fogod, hogy mennyire vagy parás, később is lehet venni és ez tipikusan olyan cucc, amiből ne kell újat venni.
2010. szept. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Mi kölcsönöztünk, de nekünk is "megtiltották" a heti egynél több méregetést. Szerintem felesleges, a következőnél már nem is bérlünk, hacsak nem tanácsolják valamiért.
2010. szept. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

uhhhh


na megint kaptam ilyet is meg olyat is :)

Lehet hogy ténleg csak a szülés utánra kellene hagyni ezt a dolgot!

:))

köszönöm mindenki válaszát

2010. szept. 27. 15:29
 10/22 anonim ***** válasza:

nekünk volt, de belegondolva valahogy úgyis érzi az ember, h mennyi a csemetéje, hány hurkácskája van, jól alszik e, elégedett baba e. nálunk a doki kijárt, a védőnő meg képtelen volt lemérni rendesen, télen amúgy se szívesen mászkáltam volna hozzá!

Van h bizony megnyugtató, h tudod, h ennyit evett és pillanatnyilag az se érdekel, h tápláló volt e a tej, csak h mennyiségbe elég jutott e a picinek. nekem sok tejem volt, mégis néztem, mert viszonylag picurnak született a fiam!

2010. szept. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!