Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek túlöltöztettem a...

Szerintetek túlöltöztettem a babám a mai sétához? Túl sok volt a ruha rajta?

Figyelt kérdés
Ma nagyon jó idő volt náluk 18 fok, 7 hetes kislányommal sétálni mentem. Egész séta alatt nem akart elaludni csak sirdogalt. Volt rajta egy hosszú ujjú body, plüss rugdalozò, kardigán, vékonyabb kiskabát, sapka, overal, lábzsák ami a babakocsihoz van, plusz a babakocsi szélvédőjét is felraktam mivel nagyon fújt a szél. Pár ismerősöm akivel összefutottam azt mondta hogy túl van öltöztetve azért nem tud pihenni mert melege van. Tényleg sok volt ez a ruha rajta? Ne hordjatok nagyon le... Csak nagyon féltem Őt! :(
2017. márc. 4. 20:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
Igen, nagyon túlöltöztetted.
2017. márc. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%

Rengeteg volt szerintem.

Mikor levetkőztetted nem volt leizzadva?

2017. márc. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Leizzadva nem volt, csak melegnek éreztem.
2017. márc. 4. 20:37
 4/22 anonim ***** válasza:
12%
18 fok ide vagy oda, én - felnőttként - pulóverben és vékony tavaszi kabátban indultam el otthonról, majd pár méter után húztam vissza télikabátért, és utólag sem bántam meg. Egyáltalán nem volt melegem, a mai 18 fok nem olyan volt, mint a nyári 18 fok. A szél is kimondottan hűvös volt.
2017. márc. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Igazából mivel sirdogalt sokáig nem is voltunk kint, kB 40 percet
2017. márc. 4. 20:39
 6/22 anonim ***** válasza:
92%

Nagyon túlöltöztetted. Gondolom te sem télikabátban voltál. Annyi réteget adj rá, amennyi rajtad van, és egy takarót.

Nálunk ma nagyon meleg volt, én a 8 hetesem egy rövidujjú bodyban, plüss rugiban és vékony sapiban vittem ki, erre jött a takaró, nem fázott.

2017. márc. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
92%

Nagyon túlöltöztetted!

A babákat mindig annyira kell beöltöztetni,mint ahogy te is felöltözöl.

2017. márc. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
93%
Mit adtál rá eddig, mikor hideg volt, ha kora tavasszal 5 réteg van rajta? :O
2017. márc. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
92%

Overál meg lábzsák 18 fokban?


-10-ben mi volt rajta????

Még a vékonyabb kabátig úgy voltam, hogy hát gyereke válogatja, van, amelyik szereti a meleget (mint a fiam), de hogy még erre overált is adtál???


Mi úgy voltunk a fiammal játszón (4 éves), hogy póló, vékony pólószerű hosszúujjú, vékonyan bélelt melegítőfelső, s mellény. A játszón a mellényt levettem. Rajtam egy póló plüss pulcsi, és mellény volt. Nem fáztam.


Tudom, egy baba csak fekszik a kocsiban, de bőven elég a pléd, nem kell ilyenkor már a vastag téli cucc.

2017. márc. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
94%

Tényleg nagyon sok ez a ruha.

Mi volt rajta télen?

De gondolkodj egy kicsit kérlek. Kimentetek, érezted, hogy jó idő van. Raadtál annyi ruhát, amennyit én télen se adtam soha a fiunkra, és sírt szegény gyerek. Több ismerős is mondja, hogy túl van oltoztetve. Te is erre gondolsz. Miért nem vetted le róla mondjuk az overalt? Használd a józan eszed kérlek!

2017. márc. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!