Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos körüli babátokkal...

3 hónapos körüli babátokkal mentek erre-arra? Pl. Vásárolni

Figyelt kérdés
ma elvittük magunkkal de nagyon nem bírta.Végig sírt az üzletbe.Később nem lesz ilyen?Leírnátok a tapasztalatotokat?
2010. szept. 27. 18:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Megyek vele mindenhová, boltba is, várba is, túrázni is, templomba is, de nem babakocsiban tolom, mert ott nekem is sír, hanem magamra kötöm 2,5 hónapos kora óta. Így sohasem sír.
2010. szept. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi is visszük, és babakocsiban nekünk is sírt!kézbe fogja apa, én tolom a kosarat, vagy belerakom a hordozónkba, amit a kocsira teszünk keresztbe, onnan is jól lát mindent!
2010. szept. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
2 hetes kora óta járunk ahova kell, postára, boltba, oviba a tesóval bankba stb.
2010. szept. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
mi is visszük mindenhova, mert nincs kire hagyni. A fiam csak akkor sír vagy nyűgös, ha éhes.
2010. szept. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

2 hetesen vittük először, akkor én DM-be mentem, de még nem vittük be, csak apával elvolt az autóban. 2 hét múlva, 4 hetesen már vettünk egy kengurut, abban elvolt, 7-8 órás programon voltunk vele 40 km-rel arrébb. Onnantől vittük Auchan-ba, DM-be, IKEA-ba, nagymamákhoz, esküvőre, templomba, mindenhova. Most 3,5 hónapos, és kb 3 hete szereti a babakocsit is, így már azzal is tudunk menni erre-arra. De nekünk a kenguru sokkal praktikusabb, szabad mind2 kezem...

Mindne héten megyünk valahova, nálunk semmi nem változott az baba érkezésével. Talán annyi, hogy hamarabb hazaérünk este. :)

Vigyétek ti is, mert nem fogja tolerálni az ide-oda "cibálást", és felfogjátok adni a programokat, mert végigüvölti... Ez meg majd oda vezet, hogy pont most, amikor rájön(tt) már arra, hogy nem mindegy, ki fogja az ölében, megijed másoktól, akkor meg azért üvölt nektek mindenütt...

2010. szept. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem 3 hónapossal, hanem 3 hetessel... Eddig még ne vitted sehová? Akkor nem csoda, hogy nem bírta. szegény nincs hozzászokva. Gondolj csak bele, eddig szinte sehol sem járt, nem szokott hozzá a sok emberhez, a zajhoz... most meg bedobtátok a mély vízbe. persze, hogy nyűglődött!

Én 2 hetesen vittem először a lányomat boltba, az iskolába, piacra, stb, mert van 3 nagy tesója és az ő érkezésével nem állt meg az élet. A kicsinek hozzá kellett szoknia, hogy mellette is zajlik az élet, anyának néha menni kell. Olyan jókat aludt bevásárlás közben a hordozóban! Ha a tiéd még nem bírja, kösd magadra vagy csak rövidebb idejű kiruccanásokkal kezd, hogy hozzászokjon ő is a sok új ingerhez.

2010. szept. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Peszer hogy mentünk, mind a kettővel, nem 3 hónaposan, hanem 3 hetesen. Kicsivel 2 hónaposan már hosszú hétvégén is voltunk.

Bírták(ill kicsi bírja a "kiképzést"), másfél éves és imád meni.

2010. szept. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
az enyém 10 hetes de én se voltam vele nagyon sehol ,mert roppant nyügös baba, babakocsiban elalszik, de mire odaérek bárhova felébred, nem lehet bemenni vele sehova felébred sir, és az rossz. autoval megyünk hhordozoban sir.. elunyja magát. én meg azon sirok hogy be vagyok zárva a házba, elképzelni nem tudom hogy egy postán sorba álljak vele üvöltés nélkül.
2010. szept. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
20:44-nek: [link]
2010. szept. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Brigitta04 ***** válasza:

Szia.

kb 1 hónapos kora óta megyek mindenhová a kisfiammal,most 16 hetes.nekünk nem volt semmi gond,eddig!A babakocsit nagyon szereti jó nagyokat alszik benne.Ez alatt az idő alatt talán ha 2x előfordult,hogy ki kellet veygem a kocsibol sirás miatt.Nekem nagyon jó és "kényelmes"mert tulajdonképpen bármit eltudok igy intézni,kivéve az olyan helyeket ahová nem tudok bejutni babakocsival:(sajnos elég sok ilyen hely van:(

Nem írtad,hogy most vittétek e elöször magatokal?Probálj meg vele akkor bemenni pl dm-be vagy kissebb üzletbe amikor ugy találod,hoy jó kedvü a babád.Lehet hirtelen sok volt neki a külvilág ingereiböl!Fények,hangok....

2010. szept. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!