Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor kellene jöjjön a védőnő?

Hányszor kellene jöjjön a védőnő?

Figyelt kérdés
Nálunk a hazajövetel után 2 nappal volt, majd még utána kétszer. Májusban volt a harmadik látogatása, azóta nem jött. Nem kellene sűrűbben jönnie? Most nem az, hogy annyira hiányzik, de most egy ismerősömmel beszélgettem, és mondta, hogy nemrég ment el a védőnő,és szokott is járni hozzájuk. Egyébként neki is koraszülött babája van, mint nekem, 10 hónapos . Nem tudom, ez jelent - e valamit ebből a szempontból, de úgy gondolom, hogy amúgy jöhetne tényleg legalább egy- két havonta, nézni a fejlődését, nincs-e gond, ilyesmi.

2022. okt. 26. 22:06
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
13%
Havonta.
2022. okt. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
89%
Hozzánk sose jött ki,a vírushelyzetre hivatkozva. Ehelyett nekünk kellett havonta bevinni fél éves koráig. Aztán már ritkábban,azt hiszem 2 havonta. Utoljára júliusban voltunk,akkor azt mondta,hogy decemberben kell bemennünk legközelebb. Persze az én gyerekem már 2 éves lesz decemberben,nem pici baba már. Ja,szülés előtt egyszer kijött körülnézni.
2022. okt. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
88%
Nem csak a terhesség vége felé jön egyszer, és születés után 1-2 alkalommal? És utána ti jártok rendszeresen..
2022. okt. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

Nem tudom, de ez tuti nem egységes, hogyha valakinél rendszeresen járnak, máshol meg nem nagyon. Nincs erre valami szabályzatuk? Vagy szokásjog szerint dolgoznak?

Azért az nevetséges lenne megint a vírusra fogni,hogy nem jár ki. Na mindegy. Lényeg hogy a jó kis fizetését meg felveszi minden hónapban.

2022. okt. 26. 22:29
 5/37 A kérdező kommentje:
Ráadásul kis település, havonta ha egy gyerek születik, szóval elhavazva se mondanám őket.
2022. okt. 26. 22:30
 6/37 A kérdező kommentje:
Még ráadásul rendszeresen se kell járjunk, augusztustusban voltunk bent mi státuszon, novemberben kell menni legközelebb, ha minden igaz.
2022. okt. 26. 22:31
 7/37 anonim ***** válasza:
93%

Az első 1 évben havonta mentünk.

Hozzánk amúgy sem jár ki a védőnő, virustól függetlenül sem. Mindig nekünk kell bemenni.

Most már csak 2-3 havonta megyünk

2022. okt. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Hozzám a szülés előtt jött egyszer és a szülés óta hetente 1 hónapos koráig, aztán havonta.
2022. okt. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
87%

Kerdezo, neked amugy mi bajod van? Mas orul, ha szabadul a vedonotol, te meg ennyire hianyolod?

Amugy tudod mennyit keres? (Nem sokat). Es tudod ugye, hogy sokszor tobb korzet is tartozik hozza, ami azt jelenti, hogy lehet 2-3 falut is o lat el.

Szoval ne aggodjal, van munkaja, fing penzert.

Amugy meg ha gondod van, miert nem hivod fel? Nem ertem.

2022. okt. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
82%
2020-ban született a lányunk. 1x jött összesen. A lezárások óta se jött soha. Nem is hiányzik. Nálam már egyébként a terhesség alatt elvesztette a hitelét. Én, ha gondot éreztem, magam mentem utána.
2022. okt. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!