Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma kijött a védőnő a 7 napos...

Ma kijött a védőnő a 7 napos gyerekemhez és kézmosás nélkül belenyúlt a szájába lehet valami baja ?

Figyelt kérdés

2022. szept. 13. 22:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, előtte mit fogdosott.

Legközelebb ha jön tereld a fürdőszobába azonnal. :(

2022. szept. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Fúj! Mi rögtön küldtük kezet mosni, ahogy megjött. Bár utána meg össze-vissza túrta a haját, miközben velünk beszélt, de az még mindig jobb, mintha az ajtókilincs után nyúlna a szájába, vagy a cipője levétele után :S
2022. szept. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja bocs, nem válaszoltam: persze, lehet baja, főleg a mai világban.
2022. szept. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%

Szajpadlast nezi, nalunk ugyanez volt, csak a gyerekorvos nyult bele. En is stresszeltem, pedig elotte 15 evet dolgoztam gyerekkorhazban, ahol aztan mindent lattam amit atlag ember el sem tud kepzelni.

Nem, ne aggodj, ennel tobb kell, hogy 'baja' legyen. Az ember kezen azert nem motoszkalnak ilyen szinten a korokozok. Egyebknet meg nem tudtahtod, lehet mielott bement lefertotlenitette a kezet.

2022. szept. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
65%

Hát ha le is fertőtlenítette a kezét, maximum ilyen elkenőssel, na most bele lehet gondolni, milyen kellemes íze lehet annak az alkoholos fertőtlenítős kéznek 🤢

Én a kórházban is szóltam, mikor az idióta szoptatási tanácsadó nyomott a kezére a fali fertőtlenítőből, és belenyúlt a gyerek szájába. Mondtam, próbálja már ki, hogy rányomja a kezére és nyalja le... Szegény gyerek jó, hogy sír utána.


Legközelebb mondd neki egyből mikor megérkezik, hogy hol tud kezet mosni.


Még ha nem is lesz semmi baj, akkor is egy prosztó és undorító dolog.

2022. szept. 14. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
31%
Jaja, mert a víz és a háztartásban lévő szappan nyilvánvalóan több kórokozót pusztít el, mint a kezfertotlenito. Ami amúgy elparolog és nem marad a világon semmi íz utána, de mindegy.
2022. szept. 14. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
47%

A kórházi fertőtlenítő még nem egy kategória a gagyi dm-es sztárokkal, amik bizonyítottam semmit nem érnek.

Nem beszélve arról milyen higiénikus a koszos kézen elmaszatolni meg szétkenni a retket. Nem csak baktériumok meg vírusok vannak a világon, hanem KOSZ is.


Egyébként meg igen, mivel a szappan funkciója, hogy megbontja a bőrön lévő zsírréteget, ami a kórokozók táptalaja, szappan+ melegvíz sokkal többet ér, mint az Isana meg tököm tudja milyen gagyi szarok, amikkel szétkeni az ember a kezén a mocskot.

2022. szept. 14. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
54%

7, 8!


Kinottem már a kéz nyalogatos korból. Neked is ideje lenne. Nekem mondjuk egyértelmű, hogy a vedono nem gagyi dmes kezfertotlenitot használ, dehat ugye kinek mennyi az értelmi kapacitása....

2022. szept. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
42%

9!


Itt hol írták, hogy használt egyáltalán valamit is?

Vagy annyira profi védőnő, hogy kint a kocsiban "fertőtlenített", utána bement a házba, levette a cipőjét, és belenyúlt a gyerek szájába?

Egyébként meg ahogy a nevükben is benne van ANTIBAKTERIÁLIS, és hol vannak a gombák, vírusok?


Gondolom te bemondásra elhiszed neki, sőt szólni sem mernél, hogy mosson kezet. Bravo 😂

2022. szept. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
64%

10!


"Egyebknet meg nem tudtahtod, lehet mielott bement lefertotlenitette a kezet."


Erre irtad te a következő kommentet, arra reagáltam. Igen, bemondasra el hiszem a szakembernek, mert bízom benne. Ha műtenek, akkor lemaszol a muto asztalról és ellenőrző, hogy a sebész kezet mos e?

2022. szept. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!