Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cumi kérdésre megoldás?

Cumi kérdésre megoldás?

Figyelt kérdés
éjjel 3 hónapos kisfiam már nem kér enni, este 8tól reggel 5-6ig nem éhezik meg. Viszont a cumija nélkül sír, van, hogy egy éjszaka csak 1-2x ébred, és akkor át kell hozzá menni odaadni neki az álmában a szájából kiesett cumit, de van, hogy rosszabbul alszik, és 10-12x is át kell menni hozzá. Ha nem megyek, akkor annyira elkezd sírni, hogy utána már a cumi sem nyugtatja meg. Van erre megoldás, hogy ne legyen ennyire cumifüggő?
2010. szept. 28. 11:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én lányom is nagyon cumifüggő volt. Egy percet sem bírt cumi nélkül lenni. Nem tudtam vele mit csinálni, adtam a cumit ha kérte. De ahogy nő, egyre jobban ellesz cumi nélkül. Ugyan még csak 6.5 hónapos, de már megtalálja magának a cumit a kiságyban és berakja a szájába. Van benn vagy 3 cumi, hogy mindig legyen kéznél. Nálatok is hamar eljön ez az idő. Addig pedig kitartás!!
2010. szept. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
akkor járok továbbra is szorgosan éjjel...nálunk is be van készítve 3-4 cumi, mert rendszeresen leveri a kezével a földre, és tudjak neki másikat adni. Köszi a választ!
2010. szept. 28. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!