Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen édes "gyerekszáj"...

Milyen édes "gyerekszáj" mondatokat mondott a gyermeked?

Figyelt kérdés

Olyan édesek ilyenkor, nevessünk együtt egy kicsit anyukák!:)


Nekem ma sírt, mert elesett, aztán rám nézett a gyönyörű kék szemivel, és azt mondta, h anyuci, vizes lett a szemem:)


Egyébként két éves:)


2010. szept. 28. 14:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

nagyobbik lányom nyáron volt 2 és fél éves, akkor mondta: Anya, képzeld az előbb beszorultam, de már kiszorultam :)) De az is édes, amikor tusolok és odaül a kád mellé és elkezd beszélni, madj azt mondja: Anya! Figyelsz te rám? Akkor nézz a szemembe ...(pont ahogy én szoktam mondani)

Imádom, ahogy dumál a kis cservenka!

2010. szept. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Aranyos:)


Most nézem, elírtam, nem szemivel, hanem szemével:)

2010. szept. 28. 14:43
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Nekem is 2 a kisfiam és pl a hinta palintát ugy énekli,hogy Hinta-palinta rédi duda kis katota zsupsz.Nagy ravasz mert ha nincs kedve sétálni akkor mutat a lábára és mondja,hogy kö ment a cipöjébe,ha bekakil és kérdezem tölle,hogy van e kaki akkor meg rámutat az öccsére és azt monja,hogy fúj,Milán büdös.Az öccsét hívják így.Ha azt szeretné,hogy felvegyem akkor pedig azt monja,hogy anya,fölemele!De ez csak pár volt a sok duma közül.Rettentö arik ilyenkor.
2010. szept. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A kaki nálunk úgy megy, h kérdezem, h kakiltál?


-Nem.


Tisztába teszem, persze van kaki, mikor végzünk, nagy örömmel szalad egy kört, visszaszalad hozzám, és vigyorogva közli, h kakiltam...


Kis fáziskésés van nála:)

2010. szept. 28. 14:48
 5/11 anonim ***** válasza:

Kislányom még nem beszél, csak 8 hós, de a keresztlányom egyik mondatát leírnám.

Nézegettük vele az anyukája pocakos képeit. Kérdeztem tőle, hogy miért volt akkora pocija anyának.

Erre komolyan rám nézett, és sóhajtott egyet:

"Hát, tudod, azt hiszem anya megevett engemet."

:))

2010. szept. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2010. szept. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem láttam, h volt nem rég ilyen kérés:S


Azért írhattok még, aki oda nem írt:)

2010. szept. 28. 15:24
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Októberben lesz két éves a kislányom.Egyik nap sétáltak a nagymamával az utcán és amikor hazajött lelkesen mesélte hogy találkozott a Samuval(szomszéd kutyája)és a Samunénivel(a kutya gazdája) :) Na meg a kedvencem amikor kakil a wc-be a végén megnézi a "terméket" és közli hogy "jé!banán!":D
2010. szept. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
:))))
2010. szept. 28. 18:42
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

-Tuttad, hogy XY hasában egy baba van?

-Tényleg?

-Ha megszületik, akkor B-nak fogják hívni.

-Nem, őt is X-nek fogják hívni, mint engem, mert akkor belőlem kettő lesz. Az egyik alszik délután, a másik meg a szomszédban játszik.

1 órával késöbb

- Apa hasában is van egy baba.

-Nem nincsen. Az csak a nők pocakjában lehet.

-Biztosan van benne.

-Nem, nincsen.

-De biztos, mert olyan nagy. Szerintem sok baba van benne.

ő most 4 éves

2010. szept. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!