Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az oka hogy felül jön...

Mi az oka hogy felül jön először a kislányom foga? JELENTHET BAJT?

Figyelt kérdés
2010. szept. 28. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:
semmi baj nem jelent.a fiamnak is előbb felül jött ki kettő,aztán alul kettő,majd megint felül kettő.egyelőre nnyi van, egy éves.semmi gond ezzel.ismerek olyat,akinek előbb felül egy,majd alul egy de nem az alatta levő,majd m
2010. szept. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
semmi baj nem jelent.a fiamnak is előbb felül jött ki kettő,aztán alul kettő,majd megint felül kettő.egyelőre nnyi van, egy éves.semmi gond ezzel.ismerek olyat,akinek előbb felül egy,majd alul egy de nem az alatta levő,majd majd megint felül.ez sem probléma
2010. szept. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem, semmi baj. Ez nem kőbe vésett szabály. ÁLTALÁBAN alul szokott jönni előbb, de ha felül jön, hát ott jön...
2010. szept. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem, semmi baj nincs. A babák nem olvassák a nagykönyvet. :) Egyiknek babának így, a másiknak úgy.

Olvastam már olyan cifrát itt az oldalon, hogy kábé a Máunika-sóba mehetett volna el a baba, amilyen sorrendben jöttek a fogai. :)

2010. szept. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj!Ha ez megnyugtat fogorvos vagyok.
2010. szept. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk nem volt gond.Előbb alul jött 1,aztán a felső kettes fogacskák és utána a felső középsők.Most jön alul a másik középső foga.Most 8,5 hónapos!Gond nincs.
2010. szept. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Többen megnyugtattak már, de én is csak azt tudom írni, hogy egyáltalán nem baj. Nem kell aggódnod!
2010. szept. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!