Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az a dolog/mik azok a...

Mi az a dolog/mik azok a dolgok, amit mindenképp ajánlanál, hogy egy elsőbabás család vegyen meg, mert neked életmentő volt pl hasfájáskor/fogzáskor/etetéskor...stb?

Figyelt kérdés
Olyan sok holmit meg lehetne venni,kb határ a csillagos ég és azt is tudom hogy minden baba más, lehet hogy az egyiknek beválik ami a masiknak nem, de kíváncsi vagyok kinek mi volt "csodaszer" a problémás időszakokban. Akinek több dolog is volt, köszönöm ha leírja!

2022. nov. 1. 21:09
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
30%
Fú utolsó, nem olvastam végig mert sokat írtál de a tetra pelenkán megakadt a szemem. Nekem is MINDENKI azt vett mert abból sosem elég. Hát a mai napig megvan, meg megvannak mert nem használtuk. Nem volt bukós a gyerek. Mondjuk legalább van pár "konyharuhám". Itt van 2,5 éves a gyerek és még megvannak ezek a szerencsétlen rongyok. No mindegy. Szóval azt is módjával. Vegyetek egy 5ös pakkot aztán majd vesztek ha kell.
2022. nov. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Mi tetra pelenkát nagyon sokat használunk, pedig max egy-egy böfi van evések után, az is csak kisebb bukásokkal jár. De az nekünl univerzális. Bárhova leteszem, megy alá a pelus, ha hason van és folyik a nyála, jó törölni vele, evés után is jó hozzátáplálásnál megtörölgetni. Szereti morzsolgatni is, mindig van a kezében. Az ágyban is van a feje alatt mindig, a babakocsiban is. Gyorsan fogy.

Tényleg minden baba más.

Nekünk a pihenőszék is bevált, dönthetőt vettünk belőle, így teljesen vízszintbe tudtuk fektetni.

A 3:1 babakocsi felesleges volt. A mózest alig használtuk, utálta, hordozóval használtuk sokat, de azt sem kimondottan szerette. A sport addig volt jó, amíg meg nem elégeltem, hogy semmi más nem fér be tőle az autóba.

2022. nov. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!