Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Johnsosn’s baba termékek...

Johnsosn’s baba termékek (fürdető, olaj stb) vélemény ?

Figyelt kérdés

2022. nov. 3. 20:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
63%
Mindegy egyes termékükben van parfüm, ami nálam kizáró ok.
2022. nov. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
63%
Kisfiam bőre nem bírta. Tele van káros anyaggal. Mi a Gabi termékeket használjuk.
2022. nov. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Most néztem meg

A gabiba kb ugyan az van mint a j-ba..

2022. nov. 4. 12:35
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
Valami tuti nem ugyanaz,mert a Gabival semmi bajunk,a Johnsons pedig borzasztóan szárít.
2022. nov. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Borfuggo is. Gabit kaptuk ajandekba, en magamon hasznalgattam, de egy ido utan szornyen viszkettem tole. Termeszetesen mas osszetevoket tartalmaznak, de arrol vitatkozhatnak reggelig, hogy most melyik a rosszabb, mert szerintem mindketto szar, a babam borere en se kennem egyiket se. Se hasonlo, neves markak termekeit, mert mindegyik borzalom.

Babe termekeket hasznaltunk egy idoben, de hulye voltam es benyeltem a mindenmentes szoveget, anelkul, hogy elolvastam volna az osszetevoket. Na ez is brutalisan szornyu amugy, rosszabb is mint a j&j termekek.


Megmondom oszinten amugy, nagyon nehez tenyleg jo cuccokat talalni. Most epp a herbarting markat hasznaljuk, de ha valaki tudna mondani tenyleg jo mentes markakat, azt megkoszonnem :D

2022. nov. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
63%
Sajnos már semmi nem olyan mint korábban. A regebbi J. termékek jobbak voltak. Amúgy nagyon bőrfüggő. De szerintem semmivel sem rosszabb, mint bármelyik hasonló kategóriajú termék. Akkor vmi nagyon bió cuccot érdemes megvenni, ha a káros anyagodtól akarunk távolmaradni
2022. nov. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Tényleg nagyon vegyes tapasztalatok vannak 🤷🏻‍♀️
2022. nov. 4. 16:20
 18/21 anonim válasza:
58%
Én felnőttként se használok semmi olyat, ami vegyi anyagokat tartalmaz. Ezek a bőrön át felszívódnak és károsítják a szerveket. Csak természetes kozmetikumokat használok, babáknak jó a Babylove, Alverde a Dm-ből. Rossmann-Alterra termékek, Müller:Terra Naturi. Jó nagy ívben kerülni kell ezen cégek termékeit: L'Oreal, Johnson&Johnson, Nivea, Garnier, Dove stb, minden, amit reklámoznak! Mind teli van káros, mérgező anyagokkal. Krémmánián nézzetk utána. Sodium Laureth Sulfate-pl nagyon káros, szinte mindenben benne van...
2022. nov. 9. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
30%
Nem tudom, változott-e az összetétele, de kb 20 éve a szappannak babaszar szaga volt. Na, ezért nem vettem. Amúgy más probléma nem volt vele.
2022. nov. 10. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

18-as, csak az a baj, hogy az alverde es az alterra, terra naturi is pont ugyanolyan karos szarokkal van tele, mint a tobbi :D

Legkozelebb nezd mar meg, mit hasznalsz. Sls van bennuk ugyanugy, de amugy meg alkohol es parfum is rengeteg. Nem is ertem ezeket hogy merik natur termekeknek nevezni.

2022. nov. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!