Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bújkálhat benne valami?

Bújkálhat benne valami?

Figyelt kérdés
11 hónapos lánykám az utóbbi napokban ébredések után 1 órával már az ujját szopizza és bújik, mint mikor menne aludni. Nem gondolnám, hogy vas vagy vitaminhiány. Milyen oka lehet még? Vírus? Első gyerek, és még soha nem volt beteg.
2022. nov. 6. 10:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Bármi lehetséges. Valami miatt nem aludt elég mélyen, jön a foga, az időjárás, akármi.


Az én 2,5 éves lányom napok óta az ujjával a szájában van, de ő mondta is, hogy fáj a foga, most jön ki neki az utolsó örlő, eléggé elhúzódik sajnos. Ő is többet pihenget, de amúgy nem alszik többet, talán kicsit keveset alszik mostanában, szerintem nincs meg neki a napi alvásmennyiség, ami szükséges, ezért is ilyen nyomika. :/

2022. nov. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, gondoltam arra is, hogy valami zavarhatja, mert hajnalban fel is ébred cirka 1 órara. És nem azért mert eleget aludt már. Látszik, hogy fáradt, de nehéz visszaaltatni. Egyébként ma azt vettem észre, hogy hiába mutatja az álmosság jeleit, ha elviszem aludni, akkor felélénkül :D Így végülis további 3 órával később magától aludt el, azaz majdnem 5 órát volt ébren. Gondoltam arra is, hogy lassan csak 1 napközbeni alvásra lesz igénye. Jaj, ez a találgatás, megőrülök 😁
2022. nov. 6. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!