Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik pelenkát használjátok? ...

Melyik pelenkát használjátok? Kinek mi vált be?

Figyelt kérdés

Tudom mindenkinek más és más...jövő év elejére várom első babámat és nemtudom melyik pelenkát érdemes megvenni?

Ki melyiket ajánlja?



2022. nov. 6. 16:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
54%
Lidl sajátmárkás. Csak ez bírta az éjszakát is.
2022. nov. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Elsővel libero.

Másodikkal hamac.

2022. nov. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Pampers, de a a Lidl és a Dm-es is jó volt. Most inkább a Voleta márkát használja a fiam (careclub), avval is teljesen meg vagyok elégedve.
2022. nov. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Libero
2022. nov. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Először Libero Touch, aztán mióta nem könnyű pelenkázni(20 hós) azóta Libero up&go bugyipelenka.
2022. nov. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Libero touch
2022. nov. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

1-2-es méretben Liberot használtunk, 3-astól tértünk át a Pampersre. Közben próbáltunk dm, Rossmann, lild sajátmárkásat, nekünk egyik sem vált be. Így maradt a Pampers.

Kistesóval valószínűleg azzal is kezdeni, aztán majd kiderül, hogy nála is beválik-e

2022. nov. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Én többet kipróbáltam, sok mindentől függ kinek melyik válik be de leírom nálunk mi volt a tapasztalat. Még az 1es méretet használjuk, 2 hónapos lesz a babám. Ezek közül mind ellátja a feladatát nagyon rossznak egyiket se mondanám.


Legjobban a rossmann saját márkását szeretem, ez keskenyebb fajta és pont jó volt az újszülött babára.


Második kedvencem a libero nagyon hasonló méretben a rossmannoshoz és nagy előnye hogy van belőle nagy kiszerelés. A libero touch minőségibb mint a sima de nem tudom mi a pontos különbség, azt jobban szerettem de drágább is meg nincs belőle nagy csomag.


Harmadik kedvencem és most végül erre álltam rá a Dm saját márkása (azt hiszem babydream a márka). Ez már nagyobb derékban mint az előzőek, ami nem is baj mert a baba is nő, hízik és ezt már kényelmesebb behúzni a derekán.


Negyedik a sorban nálam a Pampers, ami nagyon nagynak tűnt a legelején és még szöszöl is. Azt hittem a baba hámlik de kiderült hogy ráragad a pelenkából a szösz...


Ötödik a Müller sajátmárkása nagyon hasonlít a Lupilura de annál egy fokkal jobb azért.


És végül a Lupilu (azt hiszem rz a Lidlben kapható) tűnt a leggagyibbnak.

2022. nov. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk csak a pampers harmonie jön be, mert érzékeny a bőre.
2022. nov. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Én a nagyobbik fiammal a pampers premium care-rel kezdtem, mert hogy még is a piacon az egyik legjobbnak tűnt úgy voltam vele hogy persze hogy akkor azt veszem. Majd kaptunk egy csomag baby love pelenkat a dmből, és nekem jobban be is vált, és majdnem fele árban volt akkoriban. A második fiamnál már csak ezt fogom venni 😊
2022. nov. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!