Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit motyoghatott az orra...

Mit motyoghatott az orra alatt a néni, amikor levette a rontást/megigézést a lányomról?

Figyelt kérdés
Sosem hittem az ilyesmiben…Ha saját szemmel nem látom, nem hiszem el…Kint voltam a babakocsival az udvaron 2 hónapos kislányommal. Az egyik utcabeli ismerős (öregasszony) szerette volna megnézni a lányom. Bejött, mosolygott rá, beszélt hozzá, minden oké volt, na de amint kitette a lábát a kapun, a lányom olyan ordításba kezdett… (Egyébként nyugodt baba) Bármit csinálhattam vele. Már sírni tudtam volna. A szája is lila volt már. A nagy ordítást meghallotta a szomszéd néni, aki jött, mert azt mondta látta, mi történt. Levette a lányom pelenkáját, kezébe vette a lányom, elfordult vele. Valamit motyogott az orra alatt és a sírás azonnal megszűnt. Aztán láttam oldalról, hogy a szemeit meg az arcát “törölgette” a pelivel. Betette a kiságyba és aludt, mint a bunda. Mondta, hogy azonnal piros masnit a kocsira, kiságyra és ezt a nőt soha többet ne engedjem be, mert megigézte a lányom. Le voltam döbbenve, de azóta raktam piros masnit. Mit motyoghatott az orra alatt? Tudja valaki mit mondanak ilyenkor? Nem találtam róla az interneten semmit.

2022. nov. 14. 10:04
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
96%
Amúgy bocsi az off-ért, de vadidegent embereket miért engedsz a közelébe?
2022. nov. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ne olvass/filmezz annyit...
2022. nov. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Nem vadidegen volt. Falun élek és ismerem az utcabelieket már gyermekkorom óta. De nem ez volt a kérdés.
2022. nov. 14. 10:21
 4/36 anonim ***** válasza:
81%
🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ nem találok szavakat
2022. nov. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
17%
Sajons nem tudom mit motyoghatott. De teljes mértékben hiszek az ilyenben. Nekem is van piros masni a babakocsin, kiságyon, pedig még meg sem született a babám
2022. nov. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Hát én nem hittem az ilyenekben. Úgy le voltam döbbenve, hogy nem kérdeztem meg, mit motyogott 😂
2022. nov. 14. 10:30
 7/36 anonim ***** válasza:
86%
Tehát a te gyerekedet kb bárki kiveheti a babakocsibol, levetkoztetheti, leveheti a pelenkajat, plusz azzal torolgetheti a gyerek arcát.... 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2022. nov. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Miért kötekekedni jöttél.? Nem olvastad el figyelmesen? Nem! Nem engedem akárkinek! Édes Istenem… Írtam, hogy akármit csinálhattam vele. Már rég nem a babakocsiban volt, hanem a házban voltunk. A néni meg, akit beengedtem már gyermekkorom óta ismerem. Mondta, hogy segíteni akar, mert látta mit történt. Kérdezte, hogy megpróbálhatja-e megnyugtatni és megengedtem neki, mert akkor már kb fél órája üvöltött és semmivel sem sikerült megnyugtatnom. Most komolyan… muszáj ezt? Örülnék neki ha nem a gyermeknevelésemmel lennél elfoglalva.
2022. nov. 14. 10:42
 9/36 anonim ***** válasza:
88%
Végre egy jó kis sztori amit olvashatok szabadidőmben 🍿
2022. nov. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Tedd át a kérdést az ezotéria rovatba, lehet, hogy ott látná olyan, aki tapasztalt hasonlót, vagy tudja, mi volt ez az egész.
2022. nov. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!