Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes növekedési ugrás...

6 hetes növekedési ugrás kinek mikor kezdődött? Ki hogy vészelte át? Mi segített.

Figyelt kérdés

A babám 5 hetes és szerintem épp benne vagyunk.

Az enyém kis matrica, megterhelő hogy csak a mellkasomon hajlandó aludni és még így is többször felsír.


2022. nov. 22. 22:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez volt. Már 3 hónapos jobb a helyzet, de még mindig nem alszik a kiságyban olyan mélyen mint kézben. Én a rugalmas kendőt ajánlom, bár én magam nem használtam akkoriban, mert nem mertem. De annyira megkönnyíti az ember nappalait. Nagyokat alszik benne a baba és anya kezei szabadok.
2022. nov. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
11# Ez ránk pl. nem igaz, a kendőben is ordított. :) A mai napig utál minden hordozót (rugalmas kendőt, csatost, karikást próbáltuk). Érdemes megpróbálni, de ahány gyerek annyi féle... A növekedési ugrás nehézségein tényleg csak az idő segít sajnos és ahogy más is mondta, a beletörődés. Felesleges küzdeni ellene és megoldás keresésben pörögni. Bele kell törődni, hogy ez egy ilyen időszak és túlélni. Nekem is ettől lett könnyebb. Az elengedéstől és a megengedéstől. Nem küzdöttem ellene, csak elfogadtam, hogy ez egy babával jár. 7 hetes volt, amikor eljutottam ide és azóta élvezem az anyaságot a maga nehézségeivel együtt. :)
2022. nov. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Tényleg borzalmas időszak. Éjféltől reggel 6ig kb 8x evett és úgy mint aki egy hete nem kapott. Végig ébren volt és csak az ölemben nem ordított, de úgy, hogy én sem dőlhettem el. Mondanom sem kell, hajnalra már sírva ráztam ..
2022. nov. 23. 12:30
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, hogy néhány nap és jobb lesz! Menj el egyet sétálni, szellőztesd ki a fejed és ne küzdj ellene, ne legyél rá dühös. Törődj bele, hogy most pár napig ez van, aludjatok együtt, engedd, hogy rajtad aludjon, vagy bármi, amitől úgy látod jobb neki. Változni fog, túllesztek rajta! Fel a fejjel és kitartás! :)
2022. nov. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!