Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babám ma hasról...

3 hónapos babám ma hasról hátra fordult többször is. Ilyenkor már hamar megtanul hátról hasra is fordulni, vagy ahhoz még erősödnie kell? kinek mennyi idő múlva tudta?

Figyelt kérdés
2010. szept. 30. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:
1 hét telt el a két forgás megtanulása között.
2010. szept. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az én babám hátról hasra tudott fordulni hamarabb (3és fél hósan), hasról hátra összesen 3-4 alkalommal fordult két hete kb. 5és félhós.
2010. szept. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Már 3 hónaposan hasról hátra fordult?! Az én babám nem nagyon szeret hason lenni és csak épphogy ,megemeli a fejét.(Bocsi hogy nem válaszoltamm a kérdésre,és eléggé meglepett a kérdésed!)
2010. szept. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kedves utolsó, nem baj :) igen, megfordult, azt hittem csak véletlen, mikor háton találtam, de direkt újra hasra raktam, és megint megfordult. összesen négyszer tornáztattam meg szegényt, mert nem akartam elhinni. Amúgy ő imád hason lenni szerencsére, így a fejét is nagyon hamar megtanulta szépen emelni.
2010. szept. 30. 11:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Az enyémek éppen fordítva voltak,hátról hasra tanultak meg először megfordulni.Kb. 2 álló hónapig ezután azzal telt az egész napunk h üvöltöttek,mert visszafordulni hátukra nem tudtak.Egy ideig tetszett nekik hason,aztán elfáradtak,és nagyon sírtak.
2010. szept. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem a kislányom 3 hónaposan fordult a hátáról hasra,kb 3 napig.Aztán 1 teljes hónapig nem csinálta.Most 4.5 hós kb másfél hete fordul megint a hasára,de vissza még nem tud,kiváncsi leszek mikor fordul vissza.
2010. szept. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!