Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Alapesetben úgy tudom nem...

Alapesetben úgy tudom nem szabad ültetni a babát. De mi van akkor, ha már feláll, de mégsem tud ülni? Próbáltam párszor leültetni, de nem marad meg, vagy hanyatt fordul, vagy elmászik. Próbálkozhatok így az ültetéssel? Hátha rájön hogy ez jó neki.

Figyelt kérdés
2022. nov. 29. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Te csak ne próbálkozz semmivel. Majd ő próbálkozik, amikor eljön számára az idő. Nyugi, nem fog ülésképtelenül maradni!
2022. nov. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor majd megtanul úgy ülni, sok baba előbb áll, mint ül.
2022. nov. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sem kell ültetni. A fiam is előbb állt fel, mint ült. Nem avatkoztam bele.
2022. nov. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
És mégis miért olyan hatalmas probléma neked hogy nem ül? Majd rájön magától. Nem kell ezt túlizgulni🙄 Az én kisfiam is előbb állt mint ült és semmi baja
2022. nov. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

A lányom is előbb állt fel, mint hogy ült volna. Sőt, bútorok mellett kapaszkodva lépegetni is előbb kezdett, mint ülni.

Ne siettesd, majd alakul. Nem szabad ültetni, nem véletlenül mondják. Terheled a gerincét.

2022. nov. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
Ha már magától áll, biztos nem terheled a gerincét... De attól még tényleg nem tudod megtanítani neki szerintem.
2022. nov. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
Hát én is szívesen siettettem volna, hogy végre beültethessem az etetőszékbe - de nem tettem, mert ilyen esetben sem ajánlott. Az én fiam már a kúszással egy időben felállt kapaszkodva, de aztán csak a mászásból ült ki. Ez van. Türelem. Fog ülni.
2022. nov. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez a sorren! Előbb felkapaszkodik, frláll, később tanulnak meg ülni. Tilos erőltetni! Egészséges gyerek, mindennek eljön az ideje. Te ne ne akard kényszerrel erőltetni azt, amire agyilag, idegileg még nem áll készen.
2022. dec. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!