Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyógyszertári ecsetelővel...

Gyógyszertári ecsetelővel mennyi idő alatt múlik el a szájpenész?

Figyelt kérdés
Holnap lesz egy hete, hogy használjuk, és mindig visszajön:S
2010. szept. 30. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
PRÓBÁLD MEG ALOE ACTIVÁTORRAL,NAGYON JÓ!
2010. szept. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekünk kb 2 hét volt
2010. szept. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

4-5 nap alatt elmúlt neki anno.

Ne haragudj, hogy megkérdezem, de azt elmondták neked, hogy rendesen bele kell nyúlni a szájába ( én szétvágtam egy pelust több kisebb darabra és ráöntöttem az ecsetelőből) és határozott mozdulatokkal letörölni? Nyilván nem kellemes a babának, de sajnos csak így hatásos.

2010. szept. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha ecsetelőnek használod nem csoda hogy nem múlik el, ugyanis nem az. Gézlappal határozott mozdulatokkal le kell dörzsölni a penészt, különben nem irtod ki. Minden sarkocskára, zugra figyelj.
2010. szept. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Nem ecsetelőnek használom, dörzsölöm, de a kis "pofazacskójánál" két oldalt mindig visszajön. Mondjuk egyre kevesebb, de még akkor is van:S

Akkor kitartóan dörzsölöm tovább, aztán remélem most már hamar elmúlik.

Kipróbálom az aloe activatort is. A kettőt együtt lehet használni?

2010. szept. 30. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!