Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hos a kislanyom, meg nem...

9 hos a kislanyom, meg nem ul, csak maszik, kuszik, de nem negykezlab, ugy eldol. Le vagyunk maradva?

Figyelt kérdés
egyebkent a kuszas, az nagyon gyors, ugyes, forog ossze vissza, felnyomja a segget piramisba.
2010. nov. 20. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Mivel nem vagyunk egyformák,neki más a sorrend.Más baba meg ül,de nem kúszik.És főleg nem próbál felállni.

Mivel erőszakkal nem taníthatod ülni,így ne aggódj.Fog még eleget ülni az iskolapadokban.:-))

2010. nov. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gyerekeorvos, védőnő mit mondott erre a kérdésre?
2010. nov. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia mi is ugyan ezeket csináljuk.

De nekem nem mondta a doki hogy le lennénk maradva.Ja és mi nem sokára 10 hónaposak leszünk.

2010. nov. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
jovo heten megyunk vedonohoz, oltasra, rakerdezek, nekem van egy 2,5 eves kislanyom, o 8hosan ult, 9 hosan felallt, 10 hosan negykezlabb mindnehova elmaszott. hozza haonlitom a masikat. ez nem jo tudom, ha egyeduli lenne ez a masik lanyom, lehet nem is paráznek. de 9 hosan mar kellene ulnie nem? egyebkent a pokban otthonosan mozog, kordinaciokepesseg szuper.
2010. nov. 20. 13:31
 5/7 anonim ***** válasza:

ha nem négykézláb mászik akkor hogy? bocs csak ezt nem értem :S


orvossal nézesd meg nekem furcsa, hogy négykézláb eldől, lehet van egy kis hypotóniája de azért ne ijedj meg, nyilván így monitoron keresztül nehéz erre mit mondani!

2010. nov. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia,

nekünk 8 hónaposan kezdett forogni a hasáról a hátára és vissza, 11 hónaposan ült először el talán előtte 1-2 héttel kezdett kúszni mászni. Nagyon gyorsan behozta a "lemaradást", ha egyáltalán lehet annak nevezni. Most 16 hónapos, próbálkozuk a járással, már egyedül is megtesz pár lépést. Nekünk senki nem mondta, hogy probléma lett volna, szerintem ne aggódj!! villámgyorsan megtanul majd mozgolódni :)főleg, ha örömét leli benne. Ja és a kisfiunk elég kis vékonyka, nyiklik--nyaklik járás közben, és a négykézláb mászás nálunk is nehezen ment, mert biztosabb volt a kúszás és a talajon való "tapadás". a mai napig inkább mászkál 4 kézláb, mint járkáljunk! majd megunja :)

Évi

2010. nov. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
mi az a hypotonia? a neurologus rendben tallata, vedono is, de en elegge parazok
2010. nov. 24. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!