Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor utcán kell tisztába...

Amikor utcán kell tisztába tenni a babát, akkor ti mennyire szoktatok elvonulni?

Figyelt kérdés
Például parkban, vagy séta közben, vagy játszótéren esik meg, hogy pelust kell cserélni, akkor ti hogyan intézitek? Mennyire vonultok el az emberek közeléből? Illetve milyen érv az erősebb amikor elvonultok? A pedofilok ne lássák a gyereket meztelenül, vagy az embereket, járókelőket ne botránkoztassa meg a szaros pelenka?

2022. dec. 7. 12:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%
Perverz vagy
2022. dec. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Miért is?
2022. dec. 7. 12:50
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Hidegben nem pelenkáznám szabadban, keresnék valami plázát, ahol tudom (nagyvárosban)

Melegben pedig épp annyira, amennyire érzem h jó. Én sem akarom, h mások a gyerekem nemiszervét nézegessék és sztem mások sem akarják, hogy az orruk előtt pelenkázzak.

2022. dec. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes választ!
2022. dec. 7. 12:54
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
A tömeget igyekszem kerülni, mert senkire nem akarom ezt ráerőltetni, ha nem muszáj. De kifejezetten elbújni nem szoktam vele.
2022. dec. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudok olyan helyzetet elképzelni, hogy bárkinek eszébe jutna 4 fokban az utcán pelenkázni. Ha ez most jut eszedbe, akkor szerintem is perverz vagy. Életszerűtlen, hogy egy anyuka most kérdezne ilyet.
2022. dec. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

"bárkinek eszébe jutna 4 fokban az utcán pelenkázni."


És gondolom senki nem utazik ilyenkor babával, senki nem viszi sétálni, a baba nem kakil sose ha fázik, stb.... Na persze..

2022. dec. 7. 13:11
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Sétálni általában nem a világ végére mennek, hanem a környékre, ahonnan haza lehet menni és otthon pelenkázni. Pesten minden sarkon van egy pláza, van annyi esze, hogy bemegy. Ha utazik, vagy ott van a kocsi, vagy, ha tömegközlekedéssel, akkor a vonat/buszállomáson wc, vagy minimum váróterem. De te nyilván olyan helyzetre gondolsz, amikor valamilyen rejtélyes okból egy zsákfaluba kell utazniuk, nincs kocsijuk, de jár ott busz/vonat, csak váróterme nincs, de azért kérdés, hogy elbújnak-e a hömpölygő embertömeg elől. Aha, tényleg tök hétköznapi szitu. Ja, nem.

#6

2022. dec. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

"Pesten minden sarkon van egy pláza,"


Hol írtam, hogy Budapestiek vagyunk?? Konkrétan 180 km-re lakom Bp-től, lassan 4 éve nem jártam fent.

A vasútállomás/buszállomás mosdók pedig sok helyen olyan retkesek, hogy csak na.


Kérem, a továbbiakban csak olyan válaszoljon aki tud értelmeset hozzáfűzni.

2022. dec. 7. 13:25
 10/17 anonim ***** válasza:
90%
Ha csak sétálni mentem azamennék... Ha meg azért indultam el, mert megyek valahova időre, akkor mikor odaérek megcsinalnám nem útközben. Nem életszerű hogy valaki fél napos babakocsis túrákra megy és se hazamenni se valahová bemenni nem tud. Vagy egy pelenkázó alátéten egy padon végső esetben.
2022. dec. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!