Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem engedi, hogy csizmát...

Nem engedi, hogy csizmát adjak rá, mit csináljak?

Figyelt kérdés
1 éves múlt a fiam, jár kb 2 hónapja. Dd step bakancsot vettem neki télire, jó a méret, boltban simán ráadta az eladó, amikor próbáltuk, de itthon valami brutál. Behajlítja a lábfejét, nem engedi feltenni, rugdalózik, küzd. De amikor kimennénk, akkor hozza, hogy vegyük fel...🤦‍♀️ Aztán megint haaarc. Az unokatesótól örökölt egy sima adidas cipőt, azt tudom egyedül ráadni, de az hideg, beázik.. Én vagyok béna vagy van egy trükk, ami segít??
2022. dec. 8. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Nem lehet, hogy magas a szàra, az kènyelmetlen?
2022. dec. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
9%
Rajzold/ragaszd rá az adidas emblémáját!
2022. dec. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%
Ne vidd ki. vagy próbáld rávenni. vegyétek fel eggyütt a csizmákat.
2022. dec. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Próbálj rá egy másféle csizmát, ez kényelmetlen neki. Nálunk akkor volt visítás mikor szorította oldalt/fent a lábfejét. Szépen belement a lába amúgy, de kipróbaltam hogy otthon ráadtam úgy tíz percet zokni nélkül,egyből kiderült hogy dörzsöli a lábát két helyen is az amúgy méretben jó csizma, látszott hogy hol pirosodott be.
2022. dec. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Más cipőkkel is ezt csinálja, hogy behajlítja a lábfejét és ez volt az egyetlen, amit rá lehetett adni a boltban. Azért írtam az adidast, mert más a formája, ebbe csak belecsusszan a talpa, de ennél is ilyen ívesre behajlítja amikor felvesszük. De akkor gyakoroljuk, köszi
2022. dec. 8. 17:15
 6/7 anonim ***** válasza:
38%
Rá adod erővel, kiviszed ott meg gyorsan eltereled a figyelmet barmivel ami neki jó lehet és akkor nem fog a cipővel foglalkozni.
2022. dec. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
vidd el cipő boltba próbálni
2022. dec. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!