Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ket hetes babaval karacsonyozn...

Ket hetes babaval karacsonyoznatok egyutt papaval, mamaval es testverekkel?:) Koszonom a valaszokat

Figyelt kérdés

2022. dec. 9. 20:12
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
79%

Hátt... mármint?

Két hetes babát még nem ildomos kitenni idegenek látogatásának, szóval ilyenkor a szűk családi kör szokott körülötte lenni.

Ha arról van szó, hogy ott a kisbaba és a család jelzi, hogy attól még gyűljön össze az össznépi sokaság, azt el lehet intézni egy villámlátogatással. Megjelentek pofavizitre, maradtok 1-2 órát, aztán mentek, és akkor voltatok is meg nem is.

2022. dec. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

Csak a szuk csaladi korre gondoltam.

Koszonoom:)

2022. dec. 9. 20:19
 3/33 anonim ***** válasza:
69%
Nem. Két hetesen egy felnőtt pelenkában véreztem közben 0-24 ott volt a cicimen q gyerek.arrol nem isbeszélve, hogy a babának 6 hetes koráig nincs immunrendszere tehát egy mezei nátha is veszélyes rá..
2022. dec. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
21%
Nekem annó a lányom dec.19 született,24 engedtek haza, 25 jötta tesóm és a felesége, készültem ahogy illik, hát este nem kellett altatni.
2022. dec. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
80%

Két hetesen én egyáltalán nem örültem semmilyen látogatónak, véreztek a mellbimbóim, egy hónapig köntösben voltam, a gátsebem fájt, rossz mozdulatnàl szakadt, nem aludtam semmit. Egy villám tíz perces látogatás is kikészített.


De az is lehet, hogy te a másik véglet leszel...


De tényleg amúgy 2 hetes babát kitenni az RSV-nek, nem a legokosabb dolog. Meg is halhat benne.

2022. dec. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
24%

Igen


Nekem nem fárasztó a családommal lenni.



De nyilván attól is függ èppen milyen állapotban vagyunk.


2 gyerekem van..

2 hét után fogadtam vendéget ebédre is az 1. Gyereknél , de én extrajól voltam..ez naggggyon ritka.


( bezzeg 4 hónapos koràban a gyereknek csőstől visszakaptam… de ez más kérdés😬)

2022. dec. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
88%
Neked kell eldönteni. Már amennyiben te vagy az anyuka. Ha senkit nem akarsz látni érthető. Ezen nem sértődhet meg senki. Viszont azt azért túlzas a szüleinket és a testvéreinket idegennek tekinteni.
2022. dec. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
93%
Én nem.
2022. dec. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
95%
Az a csaladtól függ. Ha szeretetteljes a viszony, mindent ők hoznak és max 2 órát maradnak, akkor igen.
2022. dec. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
81%
Nem mennék és nem is örülnék ha ilyen sokan látogatnák míg ilyen pici. Ki tudja ki beteg stb.
2022. dec. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!