Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti hogyan "karácsonyoznátok" így?

Ti hogyan "karácsonyoznátok" így?

Figyelt kérdés
Lényegébe a helyzet annyi hogy egy családtagommal élek. Ő is magányos nincsenek ismerősei stb, nekem sincsenek se barátaim se barátnőm, pedig az megoldás lenne KB mindenre nekem, ha szeretne valaki, de semmi se jött össze nekünk jól az életbe. Eleve úgy volt hogy meg se tartjuk a karácsonyt "mert minek", de ebbe az évbe kivételesen most nem azt hallgatjuk egymástól hogy mennyire gyűlöljük az egészet, ő meg díszitget, ezek szerint őt érdekli.. De mivel depressziós vagyok és nem tudom megjátszani hogy minden happy mikor 0-24 szarul vagyok, így fingom sincs mit kéne csinálnom.. Nekem semmi kedvem ünnepelni, utána még a redvás születésnapom is lesz később, de azt meg nem mondhatom az egyetlen családtagomnak hogy szedje le meg mekkora genny ez az egész.. Van valaki hasonló helyzetbe? Mostanába kivételesen van kedvem beszélgetni, szóval ha van olyan aki nem küld el az anyámba minden egyes szavamért amit leírok, akkor szívesen meghallgatnék 1-2 tanácsot. A családtagom már idősebb, ezért elmenni ne mtudunk (én sem járok el szinte soha) ismerősök / rokonok nincsenek, nekem sincsenek se barátaim se barátnőm sajnos, barátokat nem szeretnék viszont barátnpt szerezni esélyem sincs, mivel egy trash vagyok és nem szeretnék valami random lányt összeszedni, mert nekem sajnos elvárásaim vannak, amibe a sok twitteres cicafüles cafka nincs benne. Hogy lehetne szerintetek egy napra jól érezni magunkat magányosan, depressziósan? 17f - lehetőleg a lenézést most hanyagoljuk, köszi.

2018. dec. 22. 00:47
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
92%

Hát én hasonló helyzetben valamilyen kreatív dologba temetkeznék és azzal foglalnám le a depressziót, mert akkor az alkotás közben nem érsz rá szenvedni, mert élvezed, amit csinálsz.


Én nem nézlek le, mert én is xarul vagyok, pedig nem vagyok magányos, csak egyszerűen nem jött össze az élet és a sok sikertelenség, meg szakmai kudarc után már nem látom az élet értelmét.

2018. dec. 22. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem úgy lehet befejezni vazze ezt az egészet,hogy nem siránkozol,mint egy 5 éves.Depizzél amennyit akarsz,senki nem lesz erre kíváncsi,mAx. a pszichodoki,aki legombol rólad súlyos pénzeket.Úgyhogy mivel az életed nem tart sehol,szépen jelentkezzél egy kibas..tt gyárba itthon,ahol adnak szállást ingyen,pl.Kecskemét autógyár,elmész vazze oda,és király életed lesz.Most csak egy példát mondtam,a kecskeméti a legjobb fizetés szempontjából.
2018. dec. 22. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

A baj csak az, hogy az egyetlen dolog ami egész életembe lefoglalt az az online tér volt, de már ettől is elment a kedvem hogy interneten is csak azt nézem hogy mindenki boldog és éli az életét, nekem meg minden úgy alakult rosszul ahogy vagy, egy nagy trash senki vagyok. Én egész életembe annyit akarok elérni hogy legyen mellettem valaki aki szeret, és velem marad, és nekem ott életcél teljesítve, de ez sajnos lehetetlen.

Ha ez az egy bizonyos családtagom nem lenne, már végezhettem volna magammal, minden nap azt szeretném. De sajnos még nem lehet. Bár igazából neki több betegsége van, az egyik legkomolyabb miatt igazából bármelyik percbe vége lehet mindennek. Szóval ja, k-va happy vagyok egész életembe. Csak ugye senki nem tudja megérteni hogy 17 évesen is lehet valakinek olyan élete amiből csak az öngyilkosság a kiút. Engem igazából lenéznek azért mert nekem egy szerető lány lenne az életem értelme, de már megszotam hogy akármit teszek/gondolok csak a szart kapom érte.

2018. dec. 22. 01:32
 4/30 A kérdező kommentje:
1-esnek szólt, csak a normális kommentekre válaszolok.
2018. dec. 22. 01:32
 5/30 anonim ***** válasza:

17 éves vagy, előtted áll még sok minden, jah és nem maradtál le semmiről! úgy adod elő a kis történeted, mintha teljesen ki égtél volna, pedig örülni kéne amid van jelenleg! mások még úgy se tudnak, akik menekülnek a borzalom elöl! Neked van a fejed fölött tető, kaja, meleg, tisztálkodási lehetőség, jah és rendes jövő amit te alakítasz, 17 évesen ne azon járjon az eszed, hogy nincs senkid. Mozdulj ki, ismerkedj, tanulj, hogy legyen ígéretes jövőd! Én 17 éves koromban nem ezen járt az eszem, hogy jaj nincs senkim, csak a barátok meg a tanulás foglalt le, amit ma ki is használok! Pedig itt vagyok 22 éves fejjel és még nekem sem volt senkim soha az életemben, mert én így döntöttem, már akkor tudtam, hogy egy kapcsolat valakivel többet jelent annál mint, hogy együtt legyünk és szeressük egymást aztán meg unjuk! ahogy a legtöbb kapcsolat sem tart sokáig, pláne 17 éves korunkban, fiatal fejjel! Először a saját dolgaimat szeretném le tudni aztán jöhetnek a bonyodalmak, mint egy kapcsolatban szokás, most is azt állítom, hogy nem állok készen egy ilyen feladatra, mint kapcsolat valakivel, mivel nem tervezek senkivel 5-10 évet együtt lenni, és te sem tennéd csak a kaland kedvéért tennéd te is mint, minden fiatal fiú vagy lány!

Bár nem erre számítottál, de ez van, terelgetni kell téged is!

2018. dec. 22. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Értem amit mondasz, de nekem ez sokkal nehezebb mint bárki másnak. Tanulni/dolgozni STB nem tudok, mert nem tudok meglenni emberek között, és mivel nem értem el semmit 17 év alatt és életképtelen lennék szerintem, ezért túl idősnek érzem magam. Ráadásul ahogy az idő telik, még ez az 1% esélyem se lenne találni egy normális lányt aki megfelel nekem, mert nekem az egyik "feltételem" hogy nem leszek második senkinek. Így ahogy egyre idősebb leszek az a kis 1% is elveszik arra hogy találjak valakit, aki szeret és nem csak egy pár hetes/hónapos/éves kapcsolatot tervez mint ahogy legtöbben. Hidd el nekem bőven elég volt ennyit "élni" hogy tudjam nekem nem számít és nem érdekel ez az egész. Bár úgy hogy senki se éli át pontról pontra amit én, úgy nehéz felfogni hogy mennyire "kiégtem"
2018. dec. 22. 01:39
 7/30 anonim ***** válasza:
Ha szerinted ilyen szarul állsz, akkor miért nem jelentkezel egy állat menhelyen mint gondozó, ha már nem szeretsz emberek közé járni, tudod ha adsz is valamit kapsz is valamit! Túl sokat siránkozol, állj már a sarkadra?! én is sokat szenvedtem 22 évem alatt de nem tartozik senkire, főleg nem az internet népére, mert ezt saját magadnak kell rendbe hozni, nem fogja senki majd ez után se a kezed, mindig egyedül leszel a gondjaiddal, 17 évesen hiszed azt, hogy mindennek vége, miközben még csak most kezdődik a kemény élet, mi lesz ha majd dolgozni kell, később se lesz jobb, ha itt siránkozol, de te abból nem fogsz erőt gyűjteni, ha csak az együtt érzést keresed, lesznek még pofonok az életben, még ha lesz is valakid, akkor sem az élet tejfel!
2018. dec. 22. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Ja, de ha lenne valakim akkor érdekelne is az élet és lenne kiért élni. Magamért pedig nem éri meg, így marad az öngyilkosság.
2018. dec. 22. 02:04
 9/30 anonim ***** válasza:
Felőlem lehetsz öngyilkos, de az akkor sem megoldás a bajodra! Gyerek vagy még, hogyan érthetnéd meg a szavak súlyát, 10-20 év múlva, már csak magadon fogsz mulatni, hogy milyen gyerekes felfogásod volt!
2018. dec. 22. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Azt hiszel, amit akarsz. Nem lesz itt már 10 év múlva hidd el, eddig is boldogtalan voltam ez után is az leszek, viszont ebből én már nem kérek többet. Végeztem.
2018. dec. 22. 02:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!