Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 9 hós kislányom reggeltől...

A 9 hós kislányom reggeltől köhög, és most estére egyre csúnyábban, van valami köhögéscsillapító ennyi idős babáknak?

Figyelt kérdés
Láza nincsen,talán kicsit folyik az orra,de az semmi. Mit tegyek,vigyem ügyeletre reggel,vagy vegyek valami köhögéscsillapítót?
2008. dec. 25. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
A rhinathiolt adhatod neki, mi is ezt szedjük 8 hósan. Enyhe tüneteknél napi 3x fél kanálnyi. És az utolsót ne este add, hanem kb 5 körül. (a gyerekorvos szerint így nem ingerli éjszaka ) Kb. 3 nap mire javul a dolog, ha rosszabbodik vagy belázasodik vidd orvoshoz.
2008. dec. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Igen,jó a Rhinatiol is. Bár én úgy tudom napi kétszer elég adni. Délelőtt és délután. na de amennyi házi doki van,annyi szokás :)

De adhatsz neki Sineccod cseppet is száraz köhögésre este 10cseppet. Kicsit keserű,de lenyelhető. Utána rögtön adj neki vizet,teát. Jobbulást!

2008. dec. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Szia! Mi is így jártunk az ünnepek előtt. Mi Stodal szirupot adtunk a lányunknak. Segített. Jobbulást!!
2008. dec. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
miért nem viszitek orvoshoz? Nem túl nagy merészség ez az otthoni okoskodás? bocs az offolásért, én elvinném, és el is viszem. Tüsszögött, taknyolt alig éppen s lett belőle egy komoly influenza. (5 és fél hós)A doktornéni hamar rendbeszedte, de magamtól nem mertem volna semmit beadni. Mégiscsak ő a szaki, mindenki csinálja azt, amihez ért. Jobbulást!
2008. dec. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ezek voltak a bajai a lánykámnak 8 honapos és oscillicinum homeos bogyot adtam neki és más nap semmi baja nem volt
2008. dec. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!