Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik, hogy egy pár hónapos...

Létezik, hogy egy pár hónapos baba semmiben nem hasonlít az édesapjára?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy semmilyen apró vonást nem lehet felfedezni, ami hasonló? Se a fejforma, se a szeme, szája, füle, orra, semmi, egyetlen apróság sem. Rosszindulatú megjegyzéseket nem szeretnék, csak kíváncsiság. Az apukának egy előző házasságból van egy gyereke, és ő már a születése után is hasonlított sok mindenben, ezért nem értem.
2022. dec. 11. 12:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen


A fiam


Sokat kuncogtunk is rajta.



Most 3 èves.. néha-néha már van olyan, amiben hasonlît..de ez lehet tanult is màr…

Külsőleg semmmmmmmmi..

Bárki gyereke lehetne, pedig az övé🤣

2022. dec. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

1. Vagyok


A másik gyerek meg full az apja amúgy

2022. dec. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

Első gyermekemen semmit nem tudtam felfedezni, amiben rám hasonlít. Most 2 éves, a természete rám hasonlít, de külsőleg semmi.

Második gyereknél rögtöm kiszúrtam, hogy keze-lába olyan mint az enyém

2022. dec. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%
Simán lehet. Hasonlíthat akár nagyszülőkre is. De az is lehet hogy belsőleg a tulajdonságai alapján fog majd az apjára hasonlítani
2022. dec. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én gyerekem sem hasonlított ennyi idősen az apjára, és azóta sem. Rám hasonlít. A másik viszont fordítva, tiszta apja, sőt, sokkal jobban hasonlít az apjára, mint a fiam rám. Az én kezemben pedig olyan, mintha nem is az enyém lenne.
2022. dec. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
66%
Pedig csakis rosszindulatu megjegyzésem van: Nagyon rossz ez a játék, hogy kire hasonlit egy pár honapos baba? Abba kellene hagyni és örülni minden aranyosságának, ami az ö sajátja!!!!!
2022. dec. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Először is még nagyon picike, másfelől bármelyik felmenőre hasonlíthat. Az is sokat számít, ki van vele a legtöbbet, arcmimikát, mozdulatokat vesz át.
2022. dec. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Keressetek elő csecsemőkori képet az apjáról (meg rólad). Ott sokkal inkább látszani fog.
2022. dec. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém rám, az anyjára se hasonlított soha.
2022. dec. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

A lányomnál mindig mondtuk, hogy neki csak az apja biztos. Rám egyáltalán nem hasonlított. Aztán ahogy nőtt, egyre inkább rám hasonlít most már.

A fiamnál meg mindig azon röhögünk, hogy konkrétan egyikünkre se hasonlít.

2022. dec. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!