Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, hogy elmenjen a...

Mit tegyek, hogy elmenjen a tejem?

Figyelt kérdés
2010. okt. 1. 06:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Szia!


Igyál zsálya teát és esténként tekerd be hideg vizes ruhával néhány percre. Én így csináltam és néhány nap olyan 1hét alatta elapadt.

Miért kell elapasztanod? Gond van vele?

2010. okt. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
homeópátia: urtica urens ch 30 napi 3*5 golyó
2010. okt. 1. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
A baba csak az elejet issza ki, a zsiros reszt nem, igy folyton ehes, hasmenese van, amikor tapszert kap, nem nyugos es aludni is tud. 4 hetes, hat ezert
2010. okt. 1. 07:26
 4/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Én úgy tudom, hogy a menta tea is segít!!!

Az én kislányom nem szopizik egyáltalán már hét hónapja, és fejem neki! Nem akarod megpróbálni!? Az lenne a legjobb neki. Persze, ha neked nem, akkor természetesen azt csinálj, amit jónak látsz.

2010. okt. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Szia! Bocs, hogy nem a kérdésedre válaszolok, de ha közvelenül szopi előtt fejsz le tejet, akkor nagy valószínűséggel eljut a Picúrod a zsíros részhez is. Biztos, hogy az anyatejtől van hasmenése a Babádnak? Nálunk is volt hasmenéses időszak, a gyerekorvos azt mondta, szoptassak sokat, az a legjobb ilyenkor. Amúgy tényleg van homeopátiás bogyó elapasztásra, és ha nem szoptatsz, hanem lefejsz valamennyit, amikor feszül a melled, akkor hamar el fog apadni... Minden jót Nektek!
2010. okt. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nehogymár ezért elapaszd! Szopi előtt fejjél,igy a zsirosabb részt fogja kiszivni!
2010. okt. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Kérj dokitól gyógyszert 3 nap alatt elapad.
2010. okt. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Ö a zsirosabb reszt mar nem szivja, mert akkor mar nem olyan kemeny a mellem. Nem kéri
2010. okt. 1. 08:13
 9/19 anonim ***** válasza:
70%

Már bocsi, de milyen anyák vannak!!!!

Kényelem...mert így többet alszik a baba - mármint ha nem anyatejet eszik...

Kényelem, mert nem akarsz például fejni, ha már a kicsi nem akarja kiszívni magától...

Nem lehet, hogy a hasmenés nem is hasmenés - az ilyen pici babáknak gyakori híg székletük van, arról nem beszélve, hogy nincs is mitől menjen a hasa, ha csak anyatejes.

Inkább azt mondanám, hogy szorulás a tápszertől...

Megáll az ész: hány anyuka szeretné szoptatni a babájaát és nincs teje!

Hihetetlen, hogy te meg feladod!

Ne hagyd el magad, mert tudom, hogy szereted nagyon a kicsit - gondolkodj még mielőtt apasztanál!

2010. okt. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Szeretem nagyon a kicsit, epp ezert nem fogom vegignezni minden szopi utan, hogy bömböl.mert tudom, hogy ehes. A hasmenes hasmenes, mikor rendesen szopizott, kásás volt a rotyi, amilyennek lennie kell. Es nyugodt baba volt.

Igy dontottem. A baba erdekeben.

2010. okt. 1. 09:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!