Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szólsz kíméletesen az...

Hogyan szólsz kíméletesen az idegeneknek, ha a babád keze felé nyúlnak, hogy ne tegyék?

Figyelt kérdés
Érdekes, hogy az az első dolguk, hogy megsimogatják a fejét, megfogják a kezét, amit utána a szájába vesz. Hogy lehet úgy megkérni, hogy ne tegyék, hogy ne jöjjön ki bántásnak?
2010. okt. 1. 15:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Csak az utcán szólok az ilyenért mert ki tudja mit fogott az illető elötte ha lakáson vagyunk evidens hogy kezet mos és akkor nem harapok :-)


- ez is csak addig van / volt amig be nem töltötte a fél éves kort utánna már mászik szóval van kapcsolata a bacikkal...-

2010. okt. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha látom, hogy nyúl, akkor annyit mondok, hogy a lábát meg szabad fogni nyugodtan. Ebből talán megérti. Ha nem, és idegen az illető az után, akkor fogom és továbbmegyek, nem érdekel, ha bunkónak gondolnak.
2010. okt. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
*utcán
2010. okt. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Baromi egyszerű!

Nem vagyok kíméletes:-)

Igenis megmondom kerek perec, hogy ne nyúljon hozzá, mert még pici és könnyen elkap mindent!:-)

Jogod van hozzá, és szerintem kell is:-))))))))))))))))!!

2010. okt. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Füllentek. "Most volt éppen beteg és nagyon vigyázunk, hogy nehogy megint valamit elkapjon." Vagy "Ne tessék megfogni, mert hamar megijed a baba és sírni fog!"
2010. okt. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én általában ilyen helyzetben fogtam egy törlőkendőt,és szépen letöröltem a kezét.Nem érdekelt ki mit gondolt.
2010. okt. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem szóltam rá senkire emiatt. Nem hiszem ui. hogy bármi baja lesz tőle egy egészséges kisgyereknek. Nálunk mindenki megfoghatta, megszeretgethette a gyerekeket és soha egyik se volt beteges... 4-en is vannak.
2010. okt. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
én sem szóltam sosem, ennél jóval több bacival találkozik egyébként is. ha valaki olyan fogta meg, akitől ez nekem nem tetszett megtöröltem neki nem feltűnően. ennyi. amúgy mindig odaadtam őket mindenkinek(értem ez alatt a családot és a barátokat), de sosem kaptak el semmit. 3at is felneveltem, van tapasztalatom.
2010. okt. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Én vagy odébb toltam a babakocsit, ahogy láttam, hogy nyúlnak a babám fele, vagy mondtam, hogy mindent a szemnek, semmit a kéznek. Senki nem sértődött meg, pedig napi szinten kellett valakire rászólnom.

Nekem ez erősen gyenge pontom volt, hogy "utcás" kézzel taperolják az újszülöttemet.

2010. okt. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
61%

Itt sokan írják, hogy mindenkinek odaadták, hogy megszeretgesse érti ezek alatt a családot és a barátokat.

De hát pont az idegenekről van szó kérem szépen:-)))

Én nagyon "hárklis" voltam azokra az idegenekre akik elkezdték fogdosni, meg simogatni a gyerekeimet. Ne tegyék, főleg amig picik!! És nem feltétlen csak a bacilusok miatt. Nem tudom, de nekem felállt a szőr a hátamon ilyenkor:-)

2010. okt. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!