Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Családi tragédia miatt szedhet...

Családi tragédia miatt szedhetek nyugtatót? Segítene rajtam, hogy keményebb legyek és hogy ne érezze a babám, hogy mindig sírhatnékom van.. már nem szoptatok.

Figyelt kérdés
2022. dec. 18. 18:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Ha orvos felírja...Nem elnyomás kell amúgy az érzelmeket, hanem atelni és feldolgozni
2022. dec. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem vagy terhes és nem is szoptatsz akkor szedhetsz.
2022. dec. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
68%

Ezt te tudod. De vigyazz, nehogy a gyerekednek gyogyszerfuggo anyja legyen.

Akkor mar inkabb a siras, meg mindig jobb 🤷‍♀️

2022. dec. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%
Általába ilyenekre szedik az emberek
2022. dec. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%

Frontint meg Xanaxot a háziorvos is ír! De, ha lehet ne kezdj bele, rá lehet szokni és nehéz elhagyni.

Magyarországon jó sokan szednek ilyen nyugtatókat.

2022. dec. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Sedacud pc t próbáld ki természetes nyugtató
2022. dec. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
13%
Mi az a családi tragédia, ami miatt gyógyszert kellene szedned? Ha a f3rjed hal meg vagy az egyik gyereked, oké, megértem, de azt gondolom más halálán túl kell lendülni gyógyszer nélkül is.
2022. dec. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
76%
Nekem apukám halt meg, amikor a lányom 4 hónapos volt. Elég sokat sírtam, a gyerek meg konkrétan kiröhögött. Eszembe sem jutott nyugtatót felíratni, még szoptattam is. Ha már nem szoptatsz, szerintem szedhetsz, de én nem annyira hiszek ebben. Ahogy korábban már leírta valaki sajnos ezeket az érzelmeket meg kell élni, és fel kell dolgozni.
2022. dec. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
57%
Inkább sírd ki magad.
2022. dec. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
60%

Kik vagytok ti sokan,hogy ítélkezzetek vagy megmondjátok ki mit tegyen?

Ha ő úgy érzi,hogy ez segít feldolgozni a tragédiát akkor tegyen így.

Nem kell elbagatellizálni a problémáját meg magadat isteníteni,hogy te mindenféle nyugató nélkül túlélsz mindent. Főleg úgy,hogy nem is tudjuk mi történt….

2022. dec. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!