Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Keltsem fel vagy hagyjam aludni?

Keltsem fel vagy hagyjam aludni?

Figyelt kérdés
11hónapos babám elaludt kb fél 7 körül. Ha ilyen késön alszik el (mármint délutáni szundi) fél óra/45 percet szokott aludni és felkel. Utána 10 körül alszik el megint és alszik fél 8ig reggel. Viszont most nem ébredt fel, még mindig alszik. Reggelig tuti nem fog aludni, nem tudom most mit csináljak. Ha felkeltem, szerintem esélytelen, hogy éjfél elött újra elalszik. Ha pedig nem keltem fel, esélyes, hogy éjjel 3-4 kor felkel. Mit tegyek? Férjemmel már 10 perce ülünk és egyik percbe azt mondjuk, hogy megyünk felkelteni, utána pedig azt mondjuk inább ne 😂

2022. dec. 22. 21:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ügyes babóca! 🥰
2022. dec. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
#9, nyilván nem úszik a pisiben, csak ha nem adok rá eggyel nagyobb pelenkát éjszakára, akkor tuti kifolyik a pisi reggelre. Pláne ha nem lefekvés előtt pelenkáztam. Néha a nagyobb is kiárad, nem bírja az éjszakát mindig. Sosem fázott meg a baba emiatt.
2022. dec. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#12.

Én nem tudnám így hagyni a Kisfiam, de kinek mi az elfogadható. Én nagyon sajnálom, amikor átázik (éjjel is átöltöztetem, ha kell), szerintem őrült kellemetlen lehet nedves ruhában aludni. De ez én vagyok. Ha Téged nem zavar... 🤔

2022. dec. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!