Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » "Cumikiütés" ellen mit javasol...

"Cumikiütés" ellen mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Kb 2 hónapja folyton kipöttyösödik a cumi alatt a kisfiam. Nehezen múlik neki, minden reggelre újra kipattog.

A doki csak legyintett, hogy a foga miatt.. na de egyfolytában?!


Amúgy bejelentkeztünk már bőrgyógyászhoz is, mert még ételallergiára is gyanakodtam, de szerintem annak más tünete is lenne.

Amúgy csak alváshoz használ cumit. (1 éves)


Esetleg aki a gyerekén tapaszalt ilyet, van tippje, hogy enyhítsem a pirosságot? (Ha tényleg csak a cumi miatt van :) )



2022. dec. 23. 07:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk a 4 hónapos babával vannak ilyen gondjaink .nekünk a Bioderma ABC Derm Péri-oral szájkörnyék ápoló krémet ajánlották.

Nem olcsó, de nekünk bevált.

2022. dec. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én kislányommal dettó ez van. Mióta jönnek az őrlőfogai állandóan pöttyös a szája orra körül. Én neugranormonnal szoktam kenni neki fekvés előtt ott ahol a cumi van. Sajnos nem 100%os ez se de jobb lett. :)
2022. dec. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Uriage Bébé 1st Peri-Oral Care, nekünk nagyon bevált.
2022. dec. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!