Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tudom kiísmerni a babámat?

Nem tudom kiísmerni a babámat?

Figyelt kérdés

Kisfiam 7, kislányom nem rég született 2hónapós, annyira más 2 gyermek, kislány ébren alvó legtöbbszőr ez éjszaka mutatkozik meg, ha alszik is morrog, hangokat ad ki létszives ne nézzétek hülyének (puffog, fujtat, folyamatosan mintha nyávogna) szóval annyira kimerítő nekűnk mert abba 2-3 óra idővallumban sincs csend éjszakánként. Nem sír nem is szokott felsirni, csak annyi hogy rengeteg féle hangot "imitál" egyfolytában.

Itt most ne arra értsétek h hangosan szuszog, vagy traktorozik berreg - morog néha mintha ugatna is esküszőm, eleiben jót nevettűnk de mára már borzasztó kimerítő a rengeteg ébrenlét. Velűnk van egy szobába van saját baba ágya. Meg vettűnk anatómia párnát neki XXL kis fészket, simán is aludt csak baba ágyba már próbálkoztunk mindennel hogy jobban aludjon, azt hittűk hogy nem kényelmes neki. De mára már mindent kiprobáltunk megvettűnk, ugyan úgy pűffőg egész végig, lehetséges h ennyire ébren aludna?? Szomszéd azt tanácsolta h tegyűk külön szobába h miattunk nem tud jól aludni, de mi legkésőbb fél9-kor már inkább kikapcsoljuk tv, szinte néha 7kor is nem tévézűnk nincs villany egyáltalán, nem járkálunk semmi, annyira fáradtak vagyunk h alszunk egyből.

Ha esetleg Vki járt már így jó lenne vmi tanács.

Visszatérve fiam 1 hobaposan 5-6 órákat aludt éjszaka, teljesen normálisan.



2022. dec. 23. 08:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ha majd az orvos is látta persze, és nem talál semmi kórosat, akkor szerintem csak simán "hangos baba ".


Még meg van a telefonomon, pár hangfelvétel ahogy este morog meg dünnyög a kiságyban. Szintén pár hónapos korában volt így, de szépen lassan elhagyta. Mondjuk ő éjjel-nappal zajos volt, valami morcogás mindig jött ki belőle :D

De a külön szobát én is támogatom, könnyebb amíg pici. És ti is jobban alszotok. :)

2022. dec. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget, válaszokat.
2022. dec. 24. 07:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!