Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elvalasztas ? Az Éjjeli kelés...

Elvalasztas ? Az Éjjeli kelés elmarad ?

Figyelt kérdés

Sziasztok kisfiam 1 éves szeretnem elvalasztani mar nagyon nyugnek erzem hogy ejjelente 5-6x kel es cicit kér . Ejjel egyatalan nem eszik csak szopizza (nem cumizik .)

Helyette mast nem szeretnek adni azt hallottam arra is raszokhat es kerheti azt is ejjel .

Szoval ha elvalasztom akkor ejjelsem fog kelni ?

Egyebkent nappal 2x cicizik reggel delutani alvashoz de o nagyon akaratos es hisztis is sajnos igy szerintem az lenne a legjobb ha egyszerre vennem el az egeszet .

Tapasztalatok otletek ?



2022. dec. 27. 10:54
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

De bizony fog.

Vannak gyerekek akik alaszanak éjjel és vannak akik ébrednek. A lányom 4 hós korától nem szopizott éjjel. Ennek ellenére ébredt 2-3 óránként. 5 éves korában is kelt legalább 2x.

A fiam szintén anyatejes volt. kb 6 hós koráig kért enni éjjel. Egyszer csak mar nem ébredt fel éjjelente

2022. dec. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én legkisebb Fiam is kelt éjszakánként, amikor cicizett és kel most is néha, pedig tápszert kap. Van, akinél beválik, van, akinél nem. Minden gyerek más... Nálunk talán lassan rendeződik az éjszaka, már nem minden nap ébred.
2022. dec. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem


1ève nem kap éjjel semmit, mégis kel

2022. dec. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%

Az elválasztás nagyon sok gyereknél megoldja az éjszakai ébredés problémáját, de nem mindenkinél.

Egy próbát mindenféleképpen megér.

2022. dec. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
1 évesen választottam el, 3 éves lesz és még most is kevesebb átaludt éjszakánk van, mint mikor kel. Semmit nem old meg. Max azt, hogy nem kell szoptatnod. De lesz más problémád, hogyan altasd vissza.
2022. dec. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Fiamtól 13honapisan vettem el. Elötte 5-6x kelt, utana 1x.

Lányom 10hónaposan hagyta el, ő most 15hónapos, a mai napig ugyan úgy kel 2óránként.

2022. dec. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

2 évesen választottam el pontosan a lányom.

5 éves koráig kelt éjjel 1x-2x.

2022. dec. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
18 hónaposan választottam le, de ugyanúgy kel most is(2-3x) 2 évesen. Mindig is rossz alvó volt. Amikor beteg vagy fogzik meg fél órànként ébred sírva.
2022. dec. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
Ha nem választod el biztos kelni fog továbbra is. Ha elválasztod akkor lehet, hogy abba hagyja, vagy 1 hajnali ébredésre csokkenti, de ez korántsem biztos
2022. dec. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
24%
Magától el tud aludni vagy aktívan altatni kell? Kell a mell az altatáshoz? Ha igen, akkor lehet, hogy az a gond, hogy nem tanult meg még magától visszaaludni és ehhez kell éjszakánként a te segítséged. Hallottam olyan tanácsot, hogy ha változtatni akartok az alvással/altatással kapcsolatban valamin, akkor ha addig az anya altatta, akkor azt a módszert inkább az apa csinálja az elején pár éjszakáig. Módszert erre sajnos nem tudok, mert a mi fiunk ugyan még mindig szopik, de szerencsére nem kötötte az altatáshoz és viszonylag hamar megtanult éjjel magától visszaaludni. Enni éjjel csak fél éves koráig kért (utána jöttek a hascsikarós hónapok, amikor a mell sem nyugtatta meg és kb. 1 éves kora óta nyugodtabbak az éjszakák).
2022. dec. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!