Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapsztalatok ? 1 eves baba...

Tapsztalatok ? 1 eves baba elvalasztasa ?

Figyelt kérdés

Sajnos elfogyott a tejcsim mar csak ejjelre ker cicit a babam de akkor 2-3x kel erte .

Abbol 1x eszik .

Utana komfortszopi kovetkezik .

Helyette adjak tapszert ? Vizet ? Vagy semmit?

Tapasztalataitokra lennek kivancsi aki jart ilyen cipoben



2022. dec. 27. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Fiamnak 13honaposan vizet adtam helyette, lányomnak 10honapos kora óta cumit.
2022. dec. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En semmit nem adtam csak vizet, bár az enyém idősebb volt már mikor végleg elválasztotta magát.
2022. dec. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Én nem adtam semmit helyette, hanem szépen megvártam míg visszaaludt. 1 évesen már nincs szüksége éjszakai evésre. Ne szoktasd hozzá, nappal kell enni,inni, nem éjjel.
2022. dec. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor varjam meg amig magatol vissza alszik ? Ringatni nem ringatnam mar 12kg
2022. dec. 28. 16:09
 5/6 anonim ***** válasza:
14 hónaposan hagytuk abba a cicizést, de én orvosi javaslatra mert terhes lettem. Próbáltam tejpépet adni neki, de nem fogadta el. Én 13 hónaposan kezdtem el azzal hogy csökkentettem és elvettem a reggeli majd a délutáni cicit. Aztán rászántam magam és egy este már nem kapott. Volt sírás 10 percig feküdtem mellette és utána nagy nehezen elaludt. Másnap már csak 5 perc volt és szerencsére nekem nagyon hamar elfogadta hogy nincs több cici. Tejpépet azóta sem fogadja el. Most 16 hónapos és mióta feláll a kiságyba (kb 11 hónapos kora óta) mindig a rácsra akasztom a kis csöpögés mentes itató poharát. Sokszor volt azóta hogy ivott éjjel és visszafeküdt utána. Sok sikert.
2022. dec. 29. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szepen
2022. dec. 29. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!