Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam alvo tarshoz ?

Hogyan szoktassam alvo tarshoz ?

Figyelt kérdés

Babam nagyon nehezen alszik el es rosszul is .

Szeretnem alvo tarhoz szoktatni de nem megy sokszor oda teszem mikor altatom de nem erdekli .

Rakjam csak ugy oda mikor elaludt ?

Valami otlet vagy tapasztalat ?



2022. dec. 26. 21:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
A tapasztalatom az, hogy mindkét gyerekemnek volt alvós pajtija, mi így hívtuk, mégsem aludt egyikük sem jól, inkább könnyebb időszakok voltak, nem ehhez köthetően.
2022. dec. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%

Nálunk a lányom választotta valamikor 2,5 évesen. Egy lovat.Előtte kb leizélt minden ilyet. Azt a lovat amit vagy fél évig hozott velünk aludni mindig, az apja hozta neki egy hosszabb távollét után.Szerintem ezért azt választotta. DE aztán fél év után már cserélt, azóta is pár naponta mással alszik.

Szerintem sem fog az alvós állattól jobban aludni.:/

2022. dec. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%
Az én fiam 2 éves is elmúlt mire ilyen alvós dologhoz ragaszkodni kezdett.
2022. dec. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
74%
Én kisfiam 1.5 éves lesz és énde rudom alvo pajtihoz szoktatni semmienhez se plüss se kendö se semmi.csak akkor alazik el ha ott vagyunkk mellete és simizzük az orrát :)
2022. dec. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is 2,5 éves volt mikor elkezdte behurcolni az ágyba a plüssöket, előtte nem érdekelte. Ha mellé raktam vagy kibodta, vagy nem aludt mert játszott vele. Hagyd, majd eljön az ideje.
2022. dec. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lehet erőltetni. Se a jó alvást, se az alvóállatot (és összefüggés sincs).
2022. dec. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom, de legalább kettőt-hármat vegyél a leendő alvós társból, mert később nehéz beszerezni, ha sikeres lesz a szoktatás. Amikor meg elhagyja, visszasírod azt az időt, amikor csak simán rossz alvó volt😂
2022. dec. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden gyerek szereti az alvós játékot. A lányom már újszülött korában kapott egy szundi kendőt, de elmúlt fél éves, mire érdekelte. Már 4 éves és még mindig avval alszik. De ettől függetlenül nem túl jó alvó. Inkább csak megnyugtatja. A fiam is kapott szundi kendőt, nem kell neki a mai napig (2 éves), sőt semmi más alvó pajtás. Mégis jó alvó.
2022. dec. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ha elég korán kezded, akkor vannak ezek az érzékelősök, amik valami hangot adnak ki, ha felébredt, hátha visszaalszik.


De azt olvastam, hogy azok sem mindenkinél működnek és érdemes időben elkezdeni használni őket.

2022. dec. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
68%

13 hónapos a Kisfiam, most kezdi megszeretni a két plüssét, amik születése óta Vele vannak a kiságyban. Van egy dinója (Okkának hívja, szerintem a dinóka miatt, ahogy mi mondtuk Neki ☺️), meg egy óriás macija, ahhoz nagyon szeret hozzábújni. Az alvása viszont nem jobb.

A Nagyfiam 16 éves lesz, Neki is volt egy óriás macija (Ede a becsületes neve ☺️), kb. 5 hónaposan kapta (tavaly rakta el a szekrényébe), de az Ő alvása is katasztrófa volt. A középső Fiam is nagymacis, Ő nagyon jó alvó volt.

2022. dec. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!