Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az a tárgy a gyermeked...

Mi az a tárgy a gyermeked babakorából, amit biztos elteszel számára emlékbe?

Figyelt kérdés
2022. dec. 28. 10:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az első cipőit tettem el mind a 2 gyereknek.

Lányomnak az első ruháját is. 50es és nagy volt rá.


Emellett van mind a 2 gyereknek egy kép, amin az 1 napod képük van fenn, a korházi névtáblájuk, a karszalagjuk és a köldökcsipeszük.



Még csak 1 és 3 évesek, de ezeket tuti megőrizem nekik.

2022. dec. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Karszalag, ultrahang képek, videók / kismama mappa, első kis ruhácska, kiscipő, levágott hajfürtöcske, kedvenc kis takaró / plüssállat
2022. dec. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiamnak ezek vannak elrakva:

Hazahozós szett, köldök csipesz, karszalag, első cumi, heti újság a születése hetéből amiben benne van a képe, bölcsis ballagó ajándékok. Illetve az ovis ballagó ajándékok is biztos bele fog kerülni

2022. dec. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az intenzíven töltötte az első pár hetét, és még mielőtt felöltöztettük volna, adtak rá ott ruhát az adományos kosárból. Azt kis ruhát eltettem, cserébe hagytam itt egy másikat pótolni, de az az első kis ruha a szívemhez nőtt.
2022. dec. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Jah igen első levágott haj is benne van (meg nekem egy medálban).
2022. dec. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Első zokni (van olyan fotónk, amin az van rajta), még hatalmas volt a lábára, pedig a létező legkisebb méret. Karszalag, első cumi. A rózsaszín body, amiből megtudta a család és az apja, hogy kislány lesz. Néhány babaköszöntő levél, babanapló tele képekkel, sztorikkal. Dédi által kötött kis cipőcske és takaró. Majd kerül bele hajtincs is, szeretnék egy-egy rajzot is eltenni neki és majd alakul idővel mi kerül még bele ahogy növekszik.
2022. dec. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az első takaroja és plüsse

, karszalag, és az első ruhája. Na meg persze a kéz és lablenyomat😄

2022. dec. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Számukra semmit, csak magamnak. Mindkettőnek van 1-1 kis ajándékdoboz, a karszalag, uh kép, első nevére szóló levél, képeslap amin köszöntő üzenet van a dédimamájuktól születésük alkalmából, első cumi meg ilyenek vannak.

Nekem pl hiába tettek el dolgokat, teljesen hidegen hagynak.

2022. dec. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Fényképek, baba fejlődési emlékkönyv, kórházi karszalag.

Játékot és ruhát nem teszek el, mert az a tapasztalatom, hogy álló helyükben is tönkremennek.

A férjemnek sok játékát, ruháját megőrízte anyósom. A műanyag játékok besàrgultak, elszíneződtek. A ruhák anyaga összeszáradt. 1-2 db kivételével használhatatlanok. Csak azért nem tartok meg semmit, hogy nézegessem, pakolgassam. Arra ott vannak a fényképek. Inkább eladom és veszek az àrából újat.

2022. dec. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem 16 hónapos a kislányom.

Eddig ezeket tettem el:

Kórházi név papír, karszalag, köldök csipesz, első saját ruha amit a kórházban viselt, haza hozós ruha, babafotózásos ruha, 1 kedvenc rugdalozó és egy ruha, első karácsonyi és első születésnapi ruha

Számomra ezek kedvesebb dolgok és jó lesz majd visszanézni vagy esetleg akár ha majd egyszer a távoli jövőben talán az unokám is viseli majd a kis ruhákat. Nekem sajnos az anyukám már nem él és nem is rakott el ilyesmit. Valamint apukám nevelt és ő nem tudja elmesélni milyen volt a szülés terhesség. Pont ezért írom a babanaplót részletesen, hogy ő tudja.

2022. dec. 29. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!