Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Máshol is jellemző, hogy...

Máshol is jellemző, hogy vadidegenek meg akarják simogatni, érinteni a babákat?

Figyelt kérdés
Nekem eszembe nem jutna bármilyen korú idegen embert tapogatni. Szinte naponta előfordul, hogy egyszerűen odalép hozzánk valaki, és de szép kisbaba felkiáltással már nyúl is a gyerekem felé. Van, hogy sikerül kitérni, van, hogy nem vagyok elég gyors.
2022. dec. 29. 15:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. dec. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem volt ilyen, csak messziről dicsérik.
2022. dec. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Eszembe nem jutna.
2022. dec. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Igen, többször előfordult, főleg buszon. Rosszul vagyok ettől. Ne nyúljanak a gyerekemhez.
2022. dec. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Kisvárosban lakunk, lehet, itt ilyenek az emberek. Nem használunk babakocsit, hanem hordozom. Tegnap az élelmiszerboltban az árufeltöltő megfogta a babám lábát. Ma a pékségben egy hölgy kávézott, amíg minket szolgáltak ki, egyszerűen odalépett, és az arcát (!) akarta megsimogatni. Ez elől sikerült kitérni. De ezek csak a napokban történt dolgok. Sokszor volt ilyen máskor is.
2022. dec. 29. 16:09
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
#4 vagyok, megyeszékhelyen lakunk, gyakran hordozom, és főleg akkor akarják fogdosni. A babakocsiban sokkal ritkább, hogy próbálkoznak.
2022. dec. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Mi is kisvárosban élünk, és bár ritkán, de előfordult már, hogy simogatni akarták. A faluban, ahol korábban laktam, szintén, de ott sem volt gyakori.
2022. dec. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%
Előfordul. A saját anyám is ilyen, pedig mindig, amikor ezt csinálja, és épp ott vagyok én is, mondom neki, hogy ne csinálja már, nem mindenki szereti ezt, én sem örülnék egyáltalán, de nem is akarja megérteni. Tőle az is csoda, hogy nem zabálja meg ott helyben, úgy el van szállva ilyenkor. Fél füllel hallja csak, amit mondok. Egyébként mégsem kapott eddig rossz visszajelzést, elnézően, kedvesen reagáltak az anyukák, mikor én is ott voltam. Volt akivel beszélgettek, és meg is foghatta a babát. Hát én evvel nem tudok azonosulni akkor sem.
2022. dec. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én el sem tudom képzelni, hogy van ilyen. 😬

Nagyon barátságos kisvárosban lakunk, sokat sétáltunk babakocsival is, kendővel is, jártunk boltban, postán, mindenfelé, de soha, senki nem ért a gyerekhez. Beszéltek hozzá, prüntyögtek neki, de nem nyúlt be senki a kocsiba és meg sem érintette ha hordoztam.

A kutyámat szokták megsimogatni, de még azt is megkérdezik előtte, hogy szabad-e.

2022. dec. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Engem is zavar ez a dolog, lehet kéne vegyek egy pit bullt...
2022. dec. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!