Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Máshol is jellemző, hogy...

Máshol is jellemző, hogy vadidegenek meg akarják simogatni, érinteni a babákat?

Figyelt kérdés
Nekem eszembe nem jutna bármilyen korú idegen embert tapogatni. Szinte naponta előfordul, hogy egyszerűen odalép hozzánk valaki, és de szép kisbaba felkiáltással már nyúl is a gyerekem felé. Van, hogy sikerül kitérni, van, hogy nem vagyok elég gyors.
2022. dec. 29. 15:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
23%

A pici babának még nincsen meg a megfelelő baktériumkultúrája.

Ezt elég gyorsan meg kell szereznie, hogy normálisan tudjon élni.

Persze kap az anyukától is, de ez kevés. Általában az ismerősök szokták összepuszilni, és így kapja meg.

Ha egy tigris természetű anyukája van, aki ezt megakadályozza, akkor a baba sokat fog szenvedni.

2022. dec. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
58%

#11 azért az nagyon nem mindegy, hogy ismerősfogja meg a gyerekem, akinek én felajánlom, vagy egy retkes kezű idegen, aki ki tudja mit fogdosott előtte, és mikor mosott kezet utoljára.

Nem vagyok sem paramami, sem anyatigris, de ahogy engem sem fogdoshatnak idegen emberek, úgy a gyerekemet sem.

2022. dec. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyen soha. Budapesten lakunk. Ha az arufeltolto megfogná a lábát azt furcsallnam, de baja nem lesz ettől és valószínűleg nem akadnék ki.
2022. dec. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
42%

Az a két ember, aki lepontozott - szívből remélem, hogy nem szülő, és nem is lesz soha az.

Szerencsétlen gyerekük akár bele is halhat a túlzott féltésbe.

2022. dec. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Engem multkor egy ismeros akasztott ki.

A lanyom tanarnojevel beszelgettem,kezemben volt a fiam.jott a nő(lanyom osztalytarsanak a nagymamaja)elkezdett beszelni a fiamhoz...egyszercsak arra lettem figyelmes,hogy mar a keze a gyerek hona alatt van es ki akarja szedni a kezembol.szegeny gyereket ugy visszarantottam,hogy meg is ijedt...mondtam a nonek,hogy biztos nem adom a kezebe a gyerekemet,foleg nem ugy,hogy meg sem kerdezi csak elveszi

2022. dec. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Soha nem piszkálták a babámat.
2022. dec. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!