Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek ezektől az...

Mi a véleményetek ezektől az ülésekről?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Mennyire kényelmes a babának? Mennyire dönthető? Mennyire széles?


2010. okt. 2. 06:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Mennyi idős - hány kg-os babának kell?


Én nemrég voltam a Brendonban, pont ezzel kapcsolatban érdeklődni. Két eladóval is beszéltem (egymástól függetlenek), és mind a ketten azt mondták, hogy a 9-36kg ülések nem igazán jók, hiszen olyna nincs, ami egy pici, éppenhogycsak 1 évesnek is igyanannyira biztonságos, mint egy kb. 12 évesnek. Vagy ennek jó, vagy annak. Így nem javasolták.


A Concord ülés amit linkeltél - ezt én is kérdeztem. Nem dönthető, ugyan jó széles, de bizonyos méret után a háttámlát le kell venni és akkor már csak az ülésmagasítót használod, ami viszont még nem elég annak a korú gyereknek.


Én azt javaslom, itt nézz körül, én ez alapján választanék, tesztek a gyerekülésekre: [link]

2010. okt. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2010. okt. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk az első van amit belinkeltél.Kisfiam nagyon szereti júliusban vettük neki.imád benne utazni,és jókat alszik is benne.Nekem nem volt pénzem drágább ülést megvenni, de nem is bánom,mert szeretjük ezt nagyon:)
2010. okt. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első!


A concord tényleg nem dönthető? Mert én is szemezek vele a kupon miatt, és azt írják a leírásban, hogy dönthető. De ha nem, akkor felejtős...

2010. okt. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
5 hónapos 8.5 kg. A válla már nem fér el a babyhordóban és míg nem éri el a 9 kg-t, addig keresgélek. Azért kell dönthető, mert még nem tud ülni.
2010. okt. 2. 17:28
 6/6 anonim ***** válasza:

A Concord Trimax igenis dönthető, plusz 1 fokozatban!

Nekünk ilyen van!

2010. okt. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!