Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nekünk nem esett bajunk 3...

Ha nekünk nem esett bajunk 3 hónaposan a keksztől, a tejtől, a darakásától, akkor miért neveljük burokban a gyerekeinket ezektől?

Figyelt kérdés
2010. máj. 16. 13:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
87%

azért,mert nem volt benne ennyi tartósitó,meg szinezék

egyébként csak a mi környezetünkbe sok a gyomorfekélyes,vastagbéldaganatos,gyanitom nem az anyatejtől...

2010. máj. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
36%
2010-et írunk nem 1970-et...én is már félévesen tehéntejet ittam, de azóta jó pár év eltelt ha nem vetted volna észre, megváltozott minden..minden tele van tartósító meg egyéb szerekkel amiért nem ajánlott ezeket a dolgokat 3 hósan adni.De ha te úgy érzed ez "burokban nevelés"(!!!) akkor nyugodtan tömd a gyereked mindennel, maximum állandó lakója leszel a helyi kórháznak...ez nem burokban nevelés, egyszerűen csak megakarjuk óvni a gyerekeinket a káros anyagoktól ezért nem adunk csak 1 éves kor után tehéntejet nekik!...gratulálok...
2010. máj. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Ez igaz. De én arra gondoltam, hogy mindenáron allergiát akarnak belésulykolni a gyerekeinkbe ezektől az élelmiszerektől.
2010. máj. 16. 13:09
 4/25 A kérdező kommentje:
A stílusodon meg állíthatnál, második... Ha majd én anyázlak, anyázhatsz te is...
2010. máj. 16. 13:11
 5/25 anonim ***** válasza:
A mai ember véréből kb 200 ismert mérget lehet kimutatni, és ezek csak az ismertek. Tetszik vagy sem, az emberek manapság sokkal gyengébbek mint akkor, sokán már a lakásból sem járnak ki, vagyha igen, egy benzingőzös parkban mennek. Amikor én gyerek voltam az erdőba jártunk játszani... A kettő nyilván nem összehasonlítható egszségügyileg.
2010. máj. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
75%
De bizony lett bajom a korai tehéntej ivástól, tiszta ekcéma lettem, még jó, hogy asztma nem társult hozzá, minden bőrgyógyász ,akinél voltam az elsők között kérdezte, mikortól kaptam tehéntejet. (4hósan már azt ittam anyatej/tápszer helyett). Na ezért neveljük ma már "burokban" őket...
2010. máj. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
75%
Így van, minden tele van tartósítószerekkel, meg "izékkel", az orvostudomány folyamatosan fejlődik, sorra jelennek meg új kutatások eredményei, a levegő és a környezet egyre szennyezettebb lesz, és azért valljuk be a lakosság egészségi állapota sem a legtutibb! Nyilván nem azért mert annyira egészségesen étkezett gyerekkorban és mert olya marha nagyon vigyáz magára felnőttkorában. Anyósom kinevetett mikor gyerekkorban előhoztam a koleszterinszintet meg a magasvérnyomást, de ugye a gyereknek is van vérképe és vérnyomása és most alapozzuk meg a felnőttkori szokásait is!
2010. máj. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
58%
Ha te azt látod helyesnek, hogy ezekatől az élelmiszerektől nem lesz baja a gyermekednek, hát adjad. Te vagy az anyja, úgy cselekszel, ahogy helyesnek ítéled. Te dolgod. Csak a kérdésedet nem értem....
2010. máj. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem ma is lehet nekik adni IGAZI tehéntejet! Nem ezt a bolti tejet, amit mindenki tejnek hív, mert az tényleg nem tej! Finom finom, de nem tej! Én faluban lakom, és lehet kapni frissen fejt tehéntejet! Azt kaptam én is, mikor kicsi voltam a tápszer helyett, és örülök neki. Láttam gyereket, hogy néz ki a tápszertől...sajnos a családban is, hatalmas feje lett, és jó nagy darab gyerek lett! Biztos hogy abban sincs sok egészséges dolog! Egyszer lett véve, és a disznók sem ették meg a tápszert. Na vajon mért? Pedig a disznó mindenevő...
2010. máj. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
73%
Mert, ahogy a mi szüleink is, igyekszünk a jelenlegi tudomány szerinti legjobb megoldást megtalálni a gyerekeknek! Simán lehet, hogy ez tényleg túlaggódás, de az is lehet, hogy az unokáinknak már nem csak a vizet fogjuk forralni, de még az oxigént is kénytelenek leszünk tisztítani, ahhoz, hogy viszonylag épkézláb gyerekek legyenek belőlük. És ennek egyetlen oka van, a környezetünk, természetünk határtalan szennyezése. Sajnos, globálisan, meg is érdemeljük, mert csak az emberiségnek köszönhetjük ezt :(
2010. máj. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!