Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2hete kezdtük a bölcsit....

2hete kezdtük a bölcsit. Mikor fogja megszokni? Kinek mennyi időbe telt?

Figyelt kérdés

Napközben nincs gond vele, szépen eszik, játszik alszik a bölcsiben. Reggel nagyon sír mikor az apja otthagyja, mikor megyek érte délután, meglát és már sír. Onnantól kezdvele sem tudom tenni. 2 lépést nem enged. Éjszaka pedig nem akar nélkülem aludni. SZépen elalszik a kiságyban, de 11körül felébred és csak mellettem nyugszik meg. Még az apja sem jó neki. Fog ez változni valamit?

Ja, 1,5éves.


2010. okt. 2. 08:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Fog változni. Nekem 13 hónapos volt a pici, amikor kezdte a bölcsit. Az első pár hét ekkora gyerekeknél nagyon nehéz, de kb 1 hónap és megszokja. Nekem lassan 2 éve jár, és imádja. Ha beteg ő hivja fel a gondozónénit, és már alig várja, hogy újra mehessen...
2010. okt. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, Mi is 13 hónaposan kezdtük a bölcsit, és semmi gond nem volt. A gondozónőink szerint pont a kisebbekkel könnyebb, hamarabb alkalmazkodnak az új helyzethez, kevésbé viseli meg őket az elválás. Ez az Ő közel 20 éves tapasztalatuk. De minden baba más, nyilván, nálunk könnyen ment, és azóta sincs semmi gond, csak a reggeli felkelés egy tortúra. Amúgy 20 hónapos a gyerkőcöm.
2010. okt. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az enyém is ezt csinálja, pedig nem jár bölcsibe. Egész nap velem van.

Nyugi, biztosan változik majd a helyzet. Egész biztosan talál majd barátokra, s az megkönnyít majd mindent.

2010. okt. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!