Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hagyhatom játszani az ivástanu...

Hagyhatom játszani az ivástanuló pohárral? Nem tud még belőle inni, csak harapdálja az elejét. Nem fogja ezt megszokni? Vagy majd egyszer ráérez, hogy kell inni belőle?

Figyelt kérdés
2011. szept. 17. 13:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem hagytam játszani vele, mert azt akartam, hogy tudja az az iváshoz való és nem játékszer. Persze megfoghatta, megnézhette, de amikor elkezdte volna rágcsálni, dobálni stb., akkor adtam neki helyette egy igazi játékot. Az ivópohárból pedig sokszor megkínáltam őt, és elég hamar rájött, hogy az ivásra való dolog.
2011. szept. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én sem hagytam,ahogy a cumisüvegével,tányérral, műanyag kanalával sem játszhatott.Szerintem csak így tanulja meg, hogy mi mire való és később sem lesz belőle gond, hogy majd a késsel villával akar szaladgálni.
2011. szept. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!